Wyklęci
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 bez Nathan !!!

ocenił(a) serial na 9

Bez tego bohatera nie będzie to już ten sam serial. Ten dowcip powalał na kolana. Szkoda.
W zamian pojawi się nowy bohater.

ocenił(a) serial na 8
kam_84

Też uważam, że to beznadzieja! On nadawał humor temu serialowi :(:(:( Teraz to będzie jakaś marna namiastka tego co było.

aria

Nie możecie tego wiedzieć. :D Jak czytałam na oficjalnej stronie programu, gość, który kreował postać Nathana w tym serialu stworzy kolejną zamiast niego, więc może będzie nawet lepiej. Pozostaje nam czekać. :D

ocenił(a) serial na 8
andzess

Bez Nathan'a to już nie będzie ten sam serial. Jego teksty w każdym odcinku po prostu miażdżyły :D
Najbardziej porąbana postać jaką kiedykolwiek w serialu widziałem - serial też chory, ale ja po prostu ubóstwiam takie klimaty :D
Kiedy trzecia seria ?

Cripex

Trzecia seria w listopadzie. Ja czytałam, że Nathan będzie w 3 serii. No kurcze, to już by nie było to samo bez tej postaci. Jedyne co nam zostaje to czekać, aż się wszystko wyjaśni. ; )

RapaNui_

oj tam oj tam, zobaczymy w listopadzie, na pewno nas zaskoczą i na pewno z niecierpliwością będziemy czekali na każdy kolejny odcinek, przynajmniej ja :P ale Nathan to jednak była bardzo oryginalna postać, ten dowcip lol. zobaczymy, zobaczymy co wymyslą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones