PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627987}

Bunny Drop

Usagi Drop
8,1 1 239
ocen
8,1 10 1 1239
Usagi Drop
powrót do forum serialu Usagi Drop

Tak jak w temacie. Obejrzałem blisko 30 anime, które miały premierę w lipcu i większość temu tytułowi do pięt nie dorasta. Świetna seria, polecam.

ocenił(a) serial na 8
gagarin77

Nie oglądałem wszystkich nowych produkcji wakacyjnych, ale to chyba jedyne anime w tym gatunku (realizm, okruchy życia, etc). Ciężko je zatem porównywać z innymi jak nie ma konkurencji;)
Ocena leży w gustach. Gdyby za czynniki pozytywne wciąż humor czy szybkość akcji, to ten tytuł byłby na samym końcu:P
Przyznam jednak, że jest to dobrze zrobiony serial, ciekawi widza przyszłość bohaterów i miło się ogląda kolejne odcinki. Oby to się nie zmieniło.

gagarin77

Polecasz może coś podobnego z serii "okruchy życia"?

ocenił(a) serial na 8
ZielonaNela

Jakoś nie bardzo kojarzę żebym widział podobne serie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Michiko to Hatchin, Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai, Tansu Warashi (OVA) i Natsume's Book of Friends (ale to już mniej pasuje pod tą kat.). Znalazło by się też parę fajnych filmów ale pewnie je już widziałaś. Poszperaj na serwisach typowo anime, bo na filmwebie nie zawsze 'obyczajowy' jest dodany jako gatunek (ograniczenie do 3 gatunków na tytuł).

gagarin77

Jeśli chodzi o ciepło bijące z ekranu to jak najbardziej poleciłbym też w miarę nowe Ookami Kodomo no Ame to Yuki. Piękna historia, która pomimo swoich wad potrafi ucieszyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones