PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851848}

Trzy metry nad niebem

Summertime
5,5 3 049
ocen
5,5 10 1 3049
Trzy metry nad niebem
powrót do forum serialu Trzy metry nad niebem
Maarinaa

Jest inspirowany serią książek Federico Moccii, gdzie pierwsza część ma w Polsce właśnie taki tytuł. Jeśli miałas skojarzenie z filmem "Trzy metry nad niebem", to się nie pomyliłaś.

ocenił(a) serial na 6
Patianna

Właśnie również się dziwię, że nadali taki tytuł, bo całkiem inna fabuła, inny film. Przyjemnie i lekko się oglada, ale nie jest to ani "Trzy metry nad niebem" ani Mocca :-) to zupełnie inny film

monia5000

Tak jest napisane w opisie serialu na Netflixie. Możliwe, że to jest ich chwyt marketingowy albo tak kiepsko im wyszła inspiracja ;) Po samym zwiastunie też tak średnio z tym nawiązaniem.

ocenił(a) serial na 4
Patianna

Inspiracja to nie jest wierne odwzorowanie

Szyszka00

Napisałam już wyraźnie w pierwszym kometarzu, że to jest inspiracja. Serialem się nie interesuje, ale padło pytanie "Skąd tytuł?" to odpowiedziałam. Ja wiem co to inspiracja :) Co nie zmienia faktu, że zainspirować można się lepiej lub gorzej, jeśli chodzi o jakośc.

Maarinaa

Nazwali go tak, bo hiszpańska wersja tego serialu również nazywa się trzy metry nad niebem. A tres metros sobre el cielo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones