PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11231}
8,0 894
oceny
8,0 10 1 894
Trzy młyny
powrót do forum serialu Trzy młyny

Beznadziejny serial

użytkownik usunięty

Jedynie Jerzy Zelnik i Franciszek Pieczka go ratują.

Taa, beznadziejny... Wiedział co napisać.

Ale przynajmniej ocenił na 8... :)))

Rewelacyjny film: 10/10 Gra na uczuciach i trudno się po nim otrząsnąć. Jest smutny i właściwie to straszny, bo pokazuje najmroczniejsze zakamarki ludzkiej natury, każdy odcinek kończy się z tego powodu tragicznie, a to, co większość ludzi nazywa patologią, ukazane jest tu jest jako naturalna kolej rzeczy. Trzy młyny nakłoniły mnie mnie, żebym solidnie nadrobił Iwaszkiewicza, którego dotąd czytywałem po łepkach. Za szczęśliwy to ten człowiek nie był, ludzie wrażliwi mają przesrane w życiu, taka smutna prawda

Pawcio_filmaniak

Poprawna pisownia: "po łebkach". A co do szczęścia Iwaszkiewicza, to nadrabiał braki w nim współpracując z komuchami, on taki był, że zawsze blisko władzy. Owszem, pisarz wybitny.

Wydmin

Napisałem co czułem po obejrzeniu. W ortografię i politykę się nie angażuję. Szczególnie na Filmwebie. Pozdrawiam

Pawcio_filmaniak

Ta polityka za PRL to już coś więcej niż polityka, to HISTORIA, a jej nie znać lub ją lekceważyć, to w Polsce nie do pomyślenia - Polska jest historią, jest złożona z historii. Ortografia na Filmwebie też jest ważna, szlachectwo zobowiązuje.

Wydmin

Ale ja tu o Trzech Młynach. Nie czuję się zobowiązany do bycia patriotą kiedy oglądam filmy, jem, śpię etc. W takie dysputy nie wchodzę, bo potem kończą się wyzwiskami od lewaków i pisiorów, a mnie to nie interesuje. Mnie zainteresowały Trzy Młyny i Iwaszkiewicz. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones