Szadź
powrót do forum 3 sezonu

Przeczytałem dziś, że część scen do Szadź 3 sezon reżyserował sam Stuhr. Ciekawe czy gdzieś pojawi się info, które to były sceny. Jesteście ciekawi?

ocenił(a) serial na 10
Radoslaw_Matulka

Czytałam właśnie o tym. “Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów.” komentuje Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery

ocenił(a) serial na 8
Maryla85

Brzmi ciekawie, jestem ciekawa czy faktycznie sobie dobrze poradził. Fajnie byłoby wiedzieć, które to sceny, tak dla porównania ;)

ocenił(a) serial na 9
Damielka00

Maciek już kilka filmów reżyserował, wystarczy sprawdzić na filmweb, ciekaw jestem jak się sprawdzi przy serialu, ale myślę, że będzie bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones