PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025008}

Szōgun

Shōgun
7,9 18 229
ocen
7,9 10 1 18229
7,3 10
ocen krytyków
Szōgun
powrót do forum serialu Szōgun

z lat 1980. Czy Mariko tez była tak wqrwiającą postacią? Bo jakoś nie mogę uwierzyć żeby była wtedy taka beznadziejna postać, mam przeczucie, że to jakiś wytwór współczesnych czasów te wszystkie idio%yzmy. Nawarstwiało się przez wszystkie wcześniejsze odcinki ale odcinek nr 9 to już mokry sen zachodnich writerów, normalnie poziomem podchodzi bo galadriele z rings of pała albo wypociny netflixa.

ocenił(a) serial na 9
FanArtZone

Aż tak Cię wkuwila że musiałeś założyć dwa wątki? A ja ja akurat lubię.

FanArtZone

ale o co biega?? bo nie kumam? Az tak cie przerazaja silne kobiety ?

ocenił(a) serial na 9
Sabcio1234

to była według ciebie "silna" kobieta? nie rozśmieszaj mnie

ocenił(a) serial na 3
FanArtZone

Dla mnie tak samo irytująca postać, miałem nadzieję, że w końcu uśmiercą ją wybuchającymi drzwiami ( na szczęście tak jak w książce) i zakończy się ten "Mulan" zafundowany przez twórców. I się doczekałem.

FanArtZone

W książce była dla mnie jeszcze bardziej wkurzająca ☺️ uważam, ze ja w serialu sprowadzili do strawnej wersji. a motyw walki na patyki, jej wpływ na akcję itd wszystko w serialu jest wiernie odwzorowane więc to nie mokry sen Hollywood. W ogóle w książce rola kobiet była duża, większa niż w serialu

ocenił(a) serial na 9
Zamsz_i_Nubuku

Wiesz, nie mam nic przeciwko temu żeby rola kobiet była duża, a nawet większa niż w serialu itp ale żeby to miało sens i nie było po prostu idio#yyzmem :) Ale kurczę skoro mówisz, że w książce jest jeszcze gorzej.. to szacun za wytrwałość :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones