PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042354}

Spryciarz

The Artful Dodger
7,7 2 076
ocen
7,7 10 1 2076
Spryciarz
powrót do forum serialu Spryciarz

Nie cierpię tego dziecięcego aktora. Nadaje się do tej roli jak Szymon na marszałka Sejmu. I po pierwszym odcinku się sprawdziło.

ocenił(a) serial na 8
mordachamordasinski

Dziecięcego? 33 lata ma i moim zadaniem wypadł bardzo dobrze, a na początku też nie byłem do niego przekonany.

qiks33

No bez jaj. Nadal wygląda i zachowuje jak licealista po dragach. W roli chirurga, rzezimieszka i złodziejaszka. Serio traktowałbyś kogoś z takim wyglądem i zachowaniem poważnie? Ja wiem, że to tylko film przygodowy, ale no jednak irytuje mnie ten aktor, nie przebrnę.

mordachamordasinski

Szymon jest świetnym marszałkiem i będzie najlepszym prezydentem.

komarrek27

A później zostanie Bogiem

maniek_cwikla

Za dwa lata przekonamy sie kto mial rację. Mała podpowiedź to ze kogos personalnie nie lubisz nie oznacza ze caly kraj ma tak samo. Jasne jest pewna grupa ludzi jak ty i pewna grupa ludzi jak ja. Uważam że ta druga jest znacznie wieksza. Z reszta wystarczy spojrzec w sondaże.

komarrek27

aż się popłakałem

mordachamordasinski

Szymon miażdży jako marszałek będzie świetnym prezydentem po tym dyżurnym pajacu.

ocenił(a) serial na 10
tomasz_olencewicz

Akurat w tym serialu zagrał znakomicie.

ocenił(a) serial na 10
tomasz_olencewicz

:D nie oznaczyłeś "uwaga spoiler" filmweb i polityka hahahaha... Dawno nie miałem takiego wyrazu twarzy czytając komentarze

mordachamordasinski

Przynajmniej jest BIAŁY.

MR_DEATH_filmweb

To Pisiory oglądają takie filmy

deadkids

Być może...tego akurat nie wiem, ale wiem że mam dość wciskania na siłę tęczy i czerni na ekran.

mordachamordasinski

Szymek to pajac, komik z TVNu, daleko mu do najgorszego aktora, chyba, że w kabarecie.

lesmal

Nie wiem jak się ten aktor sprawdził w serialu, ale wiem że nie da się być gorszym prezydentem od Adriana

bodeklodz

"ale wiem że nie da się być gorszym prezydentem od Adriana" A Szymon Płaczek na to: "Potrzymaj mi piwo." ;-) PS. Jak mu na kasie zależało, to jakoś uznał Izbę Kontroli, bo do niej się odwołał, jak chciał upupić posłów, to już jej nie uznaje. I znowu - jak chodzi o jego stołek, to decyzję o ważności wyborów wydaną przez tę Izbę uznaje. Po prostu pajac z wielkim ego, który dał się wkręcić ryżemu. I to on beknie za swoje niezgodne z prawem decyzje. A ryzy będzie się tylko śmiał... Że to nie on podejmował decyzje... PS2. A jak tam barierki przed Sejmem. Jak długo Szymek wytrzymał bez nich? A miało być tak po nowemu... ;-)

PM_K

Oj, coś czuję, że jednak to inni bekną za swoje machlojki, naginanie i łamanie prawa, nadużycie władzy czy rozkradanie publicznych pieniędzy... A barierki były tylko na czas demonstracji, szybko zniknęły: https://wiadomosci.wp.pl/barierki-zniknely-sprzed-sejmu-taka-byla-umowa-69838550 93996032a

mordachamordasinski

Jak się 4 lata Holecką oglądało w TVP to ma prawo się nie podobać ;)

ocenił(a) serial na 8
mordachamordasinski

Nie sprawdziło, gra świetnie, jest uroczy. Cytując Justę z Domowych melodii - "a ja wolę brzydala", ale chłopięcość Sangstera w tym serialu nic a nic nie przeszkadza.

iwonrud

Musiałbym chyba najpierw wziąć udział w Paradzie Równości, żeby się przekonać :).

ocenił(a) serial na 8
mordachamordasinski

cóż, jako heteryczka nie patrzę na aktorki przez ten pryzmat, ale co kto lubi

mordachamordasinski

plotka głosi, że hołownię prowadzi kobosko, a kobosko (żyd) były członek rady atlantyckiej jest mężem zaufania USA. Niemcy dostały od USA pozwolenie na zaprowadzenie swoich porządków w Polsce w zamian za odejście niemiec od inwestycji w rosyjski gaz, dlatego do władzy doszło PO. USA jednak trzyma na wszystkim rękę za pomocą partii hołowni właśnie

ocenił(a) serial na 8
Oceniam_filmy_i_seriale

Jak masz jakąś obsesję czy paranoję to trudno. Ale inni użytkownicy filmwebu nie muszą tu wysłuchiwać twoich politycznych żali chłopcze

lornemalwo

hołownię prowadzi michał kobosko, a kobosko (żyd) były członek rady atlantyckiej jest mężem zaufania USA. masz jakiś problem z tym faktem?

lornemalwo

szefem kampanii Hołowni był Jacek Cichocki, za rządów PO kierujący ministerstwem spraw wewnętrznych i koordynujący działalność wszystkich bezpieczniackich służb, jakie w ostatnim 30-leciu oblazły nasz kraj. Kto w pierwszej kolejności poparł kandydaturę hołowni? spadkobierczyni prezydenta Pawła Adamowicza, Aleksandra Dulkiewicz z Wolnego Miasta Gdańska, oraz Janina Ochojska... Nie trzeba mieć obsesji żeby się interesować polityką, a żal zachowaj dla siebie, chłopcze.

ocenił(a) serial na 8
Oceniam_filmy_i_seriale

Wspóczuję twojej rodzinie, naprawdę. Idż na jakąś trerapię to wreszcie może zrozumiesz że światem sterują reptilianie a co 100 lat nasze mózgi resetuje promień z Saturna. Wyłącz tv, włącz myślenie

lornemalwo

takie słabe, gówniarskie odzywki widziałem jedynie w sekcji komentarzy na stronie gazety wyborczej. więcej polotu

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

a co kogo obchodzi, kogo cierpisz lub nie.... Nadajesz się na krytyka jak duda na prezydenta naszej ukochanej Ojczyzny, skoro już mamy o politykach wtrącać dygresje....

zbysiu13

No, przecież Ciebie obchodzi :). Jeżeli dla Ciebie jest obojętne jaki aktor gra w jakiej roli, to zamiast Sangera mogłaby być na przykład Grodzka? Już Ty być widzę wybrał obsadę filmową na chybił trafił... Tak jak wybierałeś do rządzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones