PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813518}

Smoczy Książę

The Dragon Prince
7,9 4 383
oceny
7,9 10 1 4383
Smoczy Książę
powrót do forum serialu Smoczy Książę

4 sezon???

ocenił(a) serial na 10

Witam zdaje sobie sprawę, że ledwo co była premiera 3 sezonu, ale tak się zastanawiam, czy byłby możliwy sezon 4?

ocenił(a) serial na 9
DAWID25_1

widząc jak zakończył się 3 sezon musi być kontynuacja. Dlatego że nie wszystkie wątki zostały wyjaśnione a na dodatek ostatnia scena w s03e09 aż prosi się o następny sezon

ocenił(a) serial na 8
karolm1020

Wcale nie musi być. Czy nikt nie słyszał o oskarżeniach w stronę reżysera. Otóż 3 kobiety oskarżyły go o tworzenie toksycznego miejsca pracy i było coś jeszcze ale nie pamiętam. Lecz są to nieoficjalne oskarżenia. Tak czy siak 4 sezonu nie można być w 100 procentach pewnym.

ocenił(a) serial na 9
Groszek_13_13

Wiec powiem tak ostatni odcinek trzeciego sezonu daje możliwość kontynuacji serialu. A o tych oskarżeniach nie słyszałem ale skoro są one nieoficjalne to raczej nie ma się co martwić. Ja mam wielką nadzieje że będzie kontynuacja serii

ocenił(a) serial na 10
karolm1020

Będzie 4sezon można się spodziewać nawet 5, 6 i 7 sezonu ,bo właściciele platformy zamówili całą sagę. Tyle mam do powiedzenia.

DAWID25_1

W tym Serialu Jest 6 Pierwotnych Źródeł magii + Czarna Magia (7) Więc będzie 6 albo 7 Sezonów. Np. Pierwszy - Księżyc, Drugi - Niebo, Trzeci - Słońce.

ocenił(a) serial na 9
KriperkowyTB

Czwarta księga już ma podtytuł "Ziemia".

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Gdzie można znaleźć informacje o tym? Tylko proszę nie pisz że w Google ;)

ocenił(a) serial na 10
KriperkowyTB

tak wiem dowidziałem się mniej więcej. I wyszło coś takigo.
Księga Pierwsza - Księżyc, czyli jak to się wszystko zaczęło.
Księga Druga - Niebo, o wielkiej podróży przez Xadię.
Księga Trzecia - Słońce, o wojnie i pokoju między Elfami i ludźmi.
Księga Czwarta - Ziemia, o przyjaźni i miłości w trudnych czasach.
Księga Piąta - Ocean, o walce i poświęceniu.
Księga Szósta - Gwiazdy, gdzie kończy się opowieść.
Księga Siódma - Epilog, czyli o tym co było potem.

DAWID25_1

Ma się ukazać pomiędzy kwietniem a wrześniem 2020 roku.

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

To potwierdzone info? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

jask0l

Niestety nie mogę napisać, że to jakaś oficjalna informacja. Zasłyszane na którymś z anglojęzycznych portali.

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Tego się obawiałem :( no trudno czekamy!

jask0l

Ciekawe powinny być jeszcze jeden sezon poświęcony na powietrze a potem reszta

bananek_1692

Witam.
Jeżeli przez

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Usłyszane na Reddicie : I hear it shall be released in December of 2021

ocenił(a) serial na 10
wilczekstepowy

Usłyszane na Reddicie : I hear it shall be released in December of 2021

clarabella12

Dziękuję za info. Długo już czekamy. Fajnie, jakby ten termin był już tym ostatecznym.

DAWID25_1

Jak czytałem to ma wyjść w maju 2020

Szmon_Jarosz

Też tak słyszałam. Oby to była prawda, ponieważ serial bardzo mi się spodobał i czekam na kolejny sezon...

ocenił(a) serial na 10
Gemy_2000

Ten serial ma co najmniej 2 niedokończone wątki

clarabella12

w sumie ten serial ma też wiele powodów do kontynuacji , np: Co się dzieje z mamą Sorena i Claudii? Skąd pochodzi Aarvaros i dlaczego jest zły? itp.

ocenił(a) serial na 10
Gemy_2000

Jak zginął / umarł biologiczny ojciec Callum.

Gdzie są rodzice Rayli?

Co się stało z innymi elfami gwiezdnymi? Czy Aaravos jest ostatnim przedstawicielem tego rodzaju i dlatego ojciec Zyma władował go do lustra?




A co do innego wbrew pozorom bardzo ważnego dla historii elfa


Wypuście go z tej monety spędził tam co najmniej pół miesiąca


ocenił(a) serial na 9
Szmon_Jarosz

https://pl.ign.com/the-dragon-prince/29286/news/smoczy-ksiaze-czwarty-sezon-ma-p rzyblizona-date-premiery

Wg tej informacji miał być w maju 2020. Mamy przedostatni dzień maja, a nawet zwiastuna nie wrzucili.

Jedyne co jest pewne, to premiera "Book One: Moon (The Dragon Prince #1)" 2 czerwca

ocenił(a) serial na 9
bartton

Kwiecień i maj to były najwcześniejsze prawdopodobne terminy. Premiera może być nawet po sierpniu, czyli najdalszym przewidywanym terminem premiery czwartego sezonu. Jednak Netflix oficjalnie niczego w kwestii Smoczego Księcia nie podał, są jedynie niesprawdzone informacje na wielu stronach, które czasami nawet mylą imiona bohaterów (Tarzan zamiast Ezran, z tego nawet śmiechłem). Netflix czasami coś tam zapuści ze Smoczego Księcia na fejsie czy twitterze, jakby podsycali ciekawość fanów. A fanbase rośnie z dnia na dzień, największy jest bodajże na twitterze i instagramie. Dodatkowo serial dostał 2 nominacje do nagród Daytime Emmy w kategorii Najlepszy serial animowany dla dzieci oraz w kategorii najlepsza muzyka. Obie nominacje zasłużone. Myślę, że Netflix zdaje sobie sprawę z tego, że to jest serial, który dobrze oceniają zarówno krytycy jak i widzowie i który przede wszystkim ma coraz większą popularność.
Pewnie 4 sezon zadebiutuje gdzieś w drugiej połowie tego roku. Wcześniej wypuszczali zwiastun jakoś miesiąc przed premierą, także musimy póki co czekać. Twórcy nie mogą mówić póki co o premierze, jednak Aaron Ehasz, jeden z twórców serialu oraz gość do którego są skierowane oskarżenia o (łagodnie mówiąc) nieeleganckie zachowanie wobec współpracowników, zwłaszcza kobiet, napisał, że nie ma informacji od Netflixa co do serialu, ale radził zachować optymizm. Można to odczytać jako prawdę, że nawet twórcy nic nie wiedzą. Można to też odczytać w taki sposób, że dostali ciche przyzwolenie na produkcję serialu, tylko nie mogą o tym głośno mówić. Dziwna teoria, ale nie zdziwiłbym się, jakby tak było.
Co do książek to również czekam i mam nadzieję, że jakieś wydawnictwo w Polsce i innych krajach je przetłumaczy. Nie mam problemu z angielskim, jednak nie wszyscy ludzie płynnie mówią po angielsku.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Moim zadnie nie ma sensu by 4 sezon wyszedł przed powieściom graficzną bo
historia przedstawiona tam jest kontynuacją 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
clarabella12

Nadzieja umiera ostatnia, ale prawdopodobnie tak właśnie będzie, że 4 sezon będzie po wydaniu "Through the Moon".

ocenił(a) serial na 9
telcontar_2929

https://pl.ign.com/smoczy-ksiaze/32348/news/smoczy-ksiaze-juz-niedlugo-mozemy-po znac-date-premiery-4-sezonu

ocenił(a) serial na 10
bartton

24 lipca 2020 roku poinformowano, że serial został przedłużony na cztery kolejne sezony, każdy z dziewięcioma odcinkami Gra wideo osadzona w tym samym świecie co seria jest w fazie rozwoju

ocenił(a) serial na 10
clarabella12

Ksieżyc, Niebo, Słońce, Ziemia, Gwiazdy

Book 6 Ocean
Book7 Dark

ocenił(a) serial na 8
clarabella12

To nie miała być gra wideo, tylko gra RPG tzw. tabletop RPG i owszem już jest preorder na podręcznik.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

wiadomo coś kiedy będzie 4 sezon????

ocenił(a) serial na 9
Igor_Turos

Na razie udostępniono jedynie taką informację. Jest po angielsku, ale można ją łatwo zrozumieć.
https://twitter.com/thedragonprince/status/1354900021167194112?s=19
W skrócie jest napisane, że cały czas pracują, nad historią i scenariuszami. Bardel Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za animację do Smoczego Księcia, dało nawet wiadomość, że poszukują grafików i animatorów do pracy nad serialem.
Niedawno też aktorzy dubbingowi byli zapytani o Smoczego Księcia podczas jednego panelu. Jeszcze nie dostali scenariuszy i nie wiadomo, kiedy będą nagrania. Najprawdopodobniej premiera czwartego sezonu będzie w okolicach końca tego roku, bądź w następnym.

ocenił(a) serial na 10
Igor_Turos

Miała być w maju 2020 ale kronawirus wiesz co zrobił

DrewnoKing

Czy jest coś wiadomo o sędzinie 4 ? Kiedy ma wyjść ? i czy w ogóle do tego dojdzię

ocenił(a) serial na 9
Smok_20

Między 23 a 25 lipca ma się odbyć w formie wirtualnej International Comic con w San Diego. Twórcy potwierdzili, że tam będą i odpowiedzą na nurtujące pytania, a wiadomo, że pytanie o czwarty sezon będzie się pojawiało najczęściej.
W zeszłym roku oznajmili, że serial dostał zielone światło od Netflixa na realizację 4 sezonów, także spodziewam się, że twórcy i w tym roku powiedzą coś na temat wyczekiwanego czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

“The story is going to continue showing broadening circles of the world. you’re going to get more and more of Xadia and politics and elves and humans,” Justin Richmond told Inverse, “and I think that will continue to grow.”

We’ll also learn more about various characters, including the intriguing Sunfire Elves, the budding witch Claudia, and the mysterious evil Startouch Elf known as Aaravos.

On Aaravos, Ehasz said:

“The next two seasons are about understanding who Aaravos was, who they thought Aaravos was, how they realized what was happening, and imprisoned him... The goal of healing and rebuilding the world is going to be a hard one, and especially a hard one when Aaravos, who may have been one of the mysterious forces who pushed the world into this situation, now seems to be on the cusp of returning or trying to return to the world.”





Tu jest tłunaczenie

Opowieść będzie nadal pokazywać coraz szersze kręgi świata. dostaniesz coraz więcej Xadii, polityki, elfów i ludzi” – powiedział Justin Richmond „Inverse” – „i myślę, że to będzie nadal rosło”.

Dowiemy się również więcej o różnych postaciach, w tym intrygujących elfach Słonecznego Ognia, początkującej wiedźmie Claudii i tajemniczej złej elfce Startouch znanej jako Aaravos.

Na Aaravos Ehasz powiedział:

„Następne dwa sezony dotyczą zrozumienia, kim był Aaravos, kim według nich był Aaravos, w jaki sposób zdali sobie sprawę z tego, co się dzieje i uwięzili go… Cel uzdrowienia i odbudowy świata będzie trudny, a zwłaszcza trudne, gdy Aaravos, który mógł być jedną z tajemniczych sił, które popchnęły świat do tej sytuacji, teraz wydaje się być na zakręcie powrotu lub próby powrotu do świata.

ocenił(a) serial na 9
Smok_20

Dzisiaj znalazłem info, że wyjdzie prawdopodobnie pod koniec 2022 albo i później
https://pl.ign.com/the-dragon-prince/45776/news/the-dragon-prince-czwarty-sezon- serialu-animowanego-ma-przyblizony-termin-premiery

ocenił(a) serial na 10
bartton

szkoda. ale mam nadzieje że to dlatego że szykują prawdziwą bombę a nie ,,termos z herbatą''

bartton

Ale to się przedłuża, ale dzięki za info.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones