PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043141}

Póki morderstwo nas nie rozłączy: Söring kontra Haysom

Der Fall Jens Söring – Tödliche Leidenschaft
6,8 827
ocen
6,8 10 1 827
Póki morderstwo nas nie rozłączy: Söring kontra Haysom
powrót do forum serialu Póki morderstwo nas nie rozłączy: Söring kontra Haysom

jeden z lepszych true crime jakie widzialem, plus za pokazanie miejsca zbrodni, zdjecia z wnetrz, nawet zdjecia ofiar bez twarzy oczywiscie.... teraz cos ode mnie, obojetnie ktore zabilo a obstawiam jego, jednak dowod stopy byl przekonywujacy,skoro dwie osoby oskarzaja siebie nawzajem, czyli jest tylko dwoje podejrzanych a odcisk stopy pasuje do faceta tzn, ze tam byl, jej odciski w rodzinnym domu to akurat zaden dowod, ktos wyzej napisal, ze powinienzeznawac kasjer z kina, jasneze tak, skoro oboje twierdzili ze kupowali bilety a ten drugi w tym czasie mordowal to duzoby wnioslo do sprawy... w takim przypadku skoro wiadomo ze oboje o tym wiedzieli tzn o morderstwie to co za roznica ktore z nich ja popelnilo a ktore ja tuszowalo? powinno nie byc rozdzielnosci na wieksza i mniejsza wine, oboje powinni dostac dozywocia, koles teraz ucieszony wywiadow udziela, witaja go wysocy urzednicy gratulujac wolnosci... juz zapomnieli co zrobil? nie widze tu sprawiedliwosci dla ofiar, kara za morderstwo jesli nie jest to samoobrona, nieszczesliwy wypadek itp zawsze powinna byc jedna dozywocie, chociaz ja wolalbym oko za oko.. roznicowanie dziwne zadal 5 ciosow nozem to dostanie 15 lat a zadal 30 to dostanie 20 lat, ludzie ogarnijcie sie, jeden cios to juz o jeden za duzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones