PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564858}

Millenium

Millennium
8,2 4 339
ocen
8,2 10 1 4339
Millenium
powrót do forum serialu Millenium

film pocięli na kawałki i puścili jako serial.... bezsens...

thesa

Tyle, że w serialu są jakieś 2h dodatkowego materiału. Pewnie bliższy jest dzięki temu oryginałowi, bo w kinowej ekranizacji pominięto wiele wątków ze względu na ograniczenia czasowe.

Mikez

Ale z drugiej strony jak się już obejrzało filmy no to tak trochę bez sensu oglądać to samo...
Masz rację, że więcej szczegółów, ale jak się zna zakończenie to jaki sens?
Nie przemyśleli tego.

apt07

a jak się nie oglądało jeszcze ani filmów ani serialu to od czego radzicie zacząć? z tego co piszecie, to wnioskuję, iż filmy mogę sobie odpuścić i obejrzeć sam serial, tak?

JamesHunt

Lepiej serial.

kathrina357

Wszystko fajnie tylko do serialu lub wersji rozszerzonej filmów nie ma polskich napisów, no chyba że ja nie znalazłem...

tHe_mRuWa

Ja oglądałam z polskim lektorem.

kathrina357

hej. mogłabyś podać link, albo namiary do wersji serialu z polskim lektorem? pozdrawiam

davideck

Film pożyczyłam od znajomej, która go sciągnęła.

kathrina357

szkoda. obejrzałem właśnie pierwszą część szwedzkiej adaptacji i przyznaję, że film Finchera z Rooney Mara bardziej mi się podobał, bo wykreowana przez nią postać była bliższa mojej wizji Lisbeth z książki :)

davideck

Ja nie widziałam jeszcze amerykańskiej wersji, ale szwedzka Lisbeth jak dla mnie była idealna.

JamesHunt

Lepiej książkę.

krysiron

Popieram.

ocenił(a) serial na 10
thesa

Jeden film trwa około 3h, więc masz prawie 30 minut więcej scen niż w filmie :) Mi udało się kupić całą trylogię za 3 zł i jestem zadowolony. Super serial :)

thesa

Brałeś pod uwagę to, że film zrobili później niż serial?

użytkownik usunięty
vethil

Chyba coś ci się pomyliło. Pierwszy film Millenium był w 2009 roku a serial jest z roku 2010 . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones