PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838885}

Love 101

Aşk 101
7,8 1 699
ocen
7,8 10 1 1699
Love 101
powrót do forum serialu Love 101

Serial bardzo przyjemnie się ogląda, naprawdę dobrze nakręcony. Jedynym zastrzeżeniem wg mnie jest „błahość” problemów, wokół których kręci się fabuła - kiedy głowni bohaterowie mają przeprosić na apelu za to co zrobili, mam wrażenie jakbyśmy oglądali sąd za jakieś mega poważne wykroczenie, a ten cały profesor zachowuje się jakby upokorzenie tych dzieciaków było jego jedynym życiowym celem.
Mimo wszystko dobrze było sobie przypomnieć jak „poważne” problemy miało się w tym okresie -nastu lat. ;d

ocenił(a) serial na 10
dikarai

W takim razie radzę obejrzeć serial jeszcze raz, jeśli nie zrozumiałaś występu z przeprosinami. Nie chodziło o zniszczenie samego laboratorium, ale o ich wszystkie przewinienia.

YayvaQ

Nigdzie nie napisałam, że przeprosiny dotyczą występku w laboratorium a tego, co zrobili - jako całokształt. Nie bardzo wiem, co tam rozumieć - paczka nastolatków notorycznie odwala maniane w szkole, za karę mają przeprosić, a cała ta scena była przedstawiona tak, jakby mieli zostać ukamieniowani, dla mnie to trochę przesadzone i tyle

ocenił(a) serial na 9
dikarai

Nie nazwałabym ich problemów typowo nastoletnimi problemami. Czy zostałaś w wieku 14 lat zostawiona przez rodziców? Lub Kerem i jego agresja- to nie bierze się tylko z nastoletnich wygłupów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones