PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 561
ocen
8,1 10 1 25561
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

smęty i czasami ubaw

ocenił(a) serial na 5

Smętny serial, wydumane wojny gangów narkotykowych, absurdalne zachowania bohaterów (świetny oficer z perspektywami sypia z kompanijną dziwką wiedząc że jest zarażona AIDS), niewiarygodne kreacje aktorskie- pupowaty Jacek Barciak zgrywający "złego glinę" albo pitarkowaty Stuhr udający macho- budzą śmiech. Nudne, bezsensowne wątki ciagnące się przez kilka odcinków zniechęciły mnie do oglądania serialu po 18 odcinkach. Na plus zaliczam Jerzego Radziwłowicza, Roberta Gonerę czy Tadeusza Szymkówa dla odmiany z dobrze dobranymi rolami. Ogólnie, można obejrzeć, ale d..y nie urywa zdecydowanie.

ocenił(a) serial na 10
Tomsi79

Krótko mówiąc: zostań przy W 11 i Malanowskim - tam "dochodzenia" trwają błyskawicznie, tak że nie ma czasu się znudzić.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Albo Komisarz Alex, tam wszyscy są weseli, biegają z pieskiem, i rozwiązują ''zagadki'' w 15 min.

ocenił(a) serial na 10
Klemens1990

Poprawka - nie "biegają z pieskiem i rozwiązują", tylko pies rozwiązuje :)

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

No tak zapomniałem, podobnie w ''Ojcu Mateuszu'', tam oczywiście ksiądz rozwiązuje, w końcu to tydzień ktoś ginie, zostaje porwany, albo ranny w małym kilkutysięcznym mieście, gdzie wszyscy chodzą do tego samego Kościoła w jedynej parafii ;)

ocenił(a) serial na 10
Klemens1990

Akurat Sandomierz ma jakieś dwadzieścia parę tysięcy, a że niedużo? Taki już urok gatunku, znane z Mankella Ystad, to też pipidówa - a jednak centrum przestępczości w Szwecji :)

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

No tak, ta miejscowość we Włoszech skąd pochodził ''Don Mateo'' też pewnie pipidówa, a przestępczość większa niż na Sycylii ;)

ocenił(a) serial na 5
jan_niezbedny0

Ojej uraziłem jakiegoś "konesera" kryminałów (widać, że koneser, bo sypie tytułami jak z rękawa). Trudno jakoś to przeżyję :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones