PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 573
oceny
8,1 10 1 25573
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

Jestem pierwszą osobą, która dodała ten film do ulubionych. Ja dowiedziałam się o nim z ust samego Macieja Stuhra (nie w telewizji, ale na żywo!). Powiedział, że serial wejdzie na antenę po wakacjach. Już nie mogę się doczekać. Myślę, że będzie fajnie.

magda_8

A ja z dobrze poinformowanego źródła wiem o tym że Maciek w czasie jednej ze scen został nieźle poobijany przez prawdziwych anty terrorystów, Pasikowski go oszczędził i nie powtarzali tej sceny :)

użytkownik usunięty
magda_8

Podobno glina będzie fajnym serialem wiem to z pewnego źródła, zresztą gra w nim Maciek Stuhr i Robert Gonera - super aktorzy. A Maciek dostał na planie zdjęciowym podczas markowania bójki. To było śmieszne

magda_8

Jaki jest senes dodawania filmu, a w tym wypadku serialu, do ulubionych, jeśli się go nie widziało??

użytkownik usunięty
magda_8

a czy ci powiedział kiedy moze wyjdzie 2 czesc tego cudownego seriala bo to zapewne nie jest jeszcze koniec nie

ocenił(a) serial na 9

;-) bosh masz 12 lat czy 10? serial jest dobry , ale daleko mu do cudownosci;-) a z tego co zapowiada tvp to wrzesien 2 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones