PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 560
ocen
8,1 10 1 25560
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

Ważne, pomóżcie, próbuje znaleźć odcinki w których sprawa dotyczyła seryjnego mordercy, od
pierwszego do ostatniego odcinka. Mam nadzieję, że ktoś pomoże :)

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Odcinki o Piotrze Kurtenie, od 20 odcinka serii 2 do 25, co prawda w tym czasie toczą się też inne wątki, ale sprawa dotyczy seryjnego zabójcy

Klemens1990

Ok dziękuje :)

Klemens1990

A mam jeszcze jedną prośbę: mógłbyś podać mi wszystkie ofiary Kurtena? :D po kolei od 02x08 do 02x13? :)

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Odcinek 20 - Izabela Rakowska
23 - Dominika Musiał
24/25 - była partnerka Gajewskiego - Agata Jeżewska
Podczas tego odcinka, odkrywana jest zapomniana zbrodnia Kurtena z przed lat, na Renacie Mielnik
Mam nadzieję że pomogłem ;)

Klemens1990

Czyli ta z 23 to jest ta kiedy Banaś wchodzi do tego jakby garażu? :D pomogłeś do pracy do potrzebuje :)

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Tak, opuszczonej rudery, i tam ją znajduję ;)

Klemens1990

Ok, dzięki. Bo jednak te wątki się strasznie przeplatają i chyba w jednym odcinku są trzy, albo nawet cztery i tak trochę trudno ogarnąć :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

to prawda, według mnie to jedna z zalet tego serialu ;)

Klemens1990

Owszem zaleta, tylko trzeba strasznie się skupić podczas oglądania, aby nie napisać czegoś spoza tematu :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Też tak, mam pełne skupienie i można oglądać ;)

Klemens1990

No ja jak coś oglądam to często tak pi razy drzwi, ale że to jest do pracy licencjackiej no to jednak byka zrobić nie można :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

A jeśli można wiedzieć to na jaki temat ta praca ?

Klemens1990

Oczywiście :D Psychika seryjnych morderców w serialach kryminalnych :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Ciekawy temat ;)

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Ciekawe, wziąłeś jeszcze jakieś przykłady, czy tylko "Glina"?

Szem

Z polskich Kryminalnych i 07, z zagranicznych CSI wszystkie i Criminal Minds. Do opisania jeszcze zostało sporo innych, ale już nie mam miejsca :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Powodzenia ;)

Klemens1990

Mam jeszcze jedną rzecz, może będziesz w stanie pomóc- w serialu było wspomniane, że Kurten został porzucony przez matkę, ale nie mogę sobie przypomnieć czy mówili coś więcej... Kojarzysz coś?

ocenił(a) serial na 10
adamo001

O ile wiem, nie pamiętam aby cokolwiek było wiadomo o matce i rodzinie Kurtena, z resztą w ogóle nie wiele o nim wiadomo, bo każdemu przedstawiał się inaczej, ale jeżeli coś sobie przypomnę, to na pewno tutaj napiszę ;)

Klemens1990

Udało mi się już znaleźć :) że był w domu dziecka, bo matka miała 17 lat jak go oddała, ojciec nieznany, bo na remizie była imprezka i seks grupowy :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Właśnie między innymi dlatego, że oglądając trzeba ruszyć mózgiem ten serial jest tak dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones