PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 560
ocen
8,1 10 1 25560
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

Moim zdaniem nie Pitbull a Glina ma miano najlepszego serialu kryminalnego szkoda że nie to arcydzieło jakim jest Glina nie doczekał się 3 serii bo kiedyś gdzieś wyczytałem że miał być trylogią ale wiodąca władza krajowa jak i zarówno opozycja nie tkną palcem tyle że z jednej strony Gajewski został zamontowany, odtwórca roli Grubego zmarł zaraz po zakończeniu emisji drugiej serii a Tosiek bez Grubego dla mnie jest jak wódka bezalkoholowa a w trzeciej serii chętnie bym zobaczył jak Tosiek idzie do piachu a władzę przejmuje ktoś nowy. Ale też po drugie primo skoro Glina miałby powrócić bez Gajewskiego to dla mnie byłoby to jak spleśniała pizza z piekarnika niby teraz powrócili Odwróceni spodziewałem się czegoś więcej a drugi sezon wygląda tak jakby taśmy nawet nie leżały koło taśm pierwszej serii mimo że to inna liga to wolę już Glinę z Gajewskim niż z kimś innym Glina to przede wszystkim pan Radziwiłowicz z rolą Gajewskiego i dlatego ten legendarny serial nie jest godny zniszczenia skoro miałby być na poziome Kryminalnych czy ostatnich serii Fali Zbrodni

ocenił(a) serial na 8
gebson0697

Oj zgadzam się z Tobą w pełni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones