PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 576
ocen
8,1 10 1 25576
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

Glina 5,5 /10

ocenił(a) serial na 5

Serial kiepski,monotonny,jednostajny,banalny,schematyczny bardzo nierówny,naiwny.Gra aktorska słabiutka,sztuczna,drewniana.Najlepiej zagrał w tym serialu Jacek Braciak który jako jedyny zasługuje na uwagę i uznanie. Film trąca starym kurzem na półce,oprawa muzyczna wręcz obleśna,żałosna....Jak na dzisiejsze czasy serial nie czaruje,zaskakuje jest wprost mówiąc kiepściutki i cieńki. NIE POLECAM !!! Kłaniam się nisko i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
kinoman5555

Straszliwa ocena chyba najlepszego polskiego serialu ostatnich lat, zgoda Radziwiłowicz gra postać, która jest trochę na bakier z obecną modą, ale to jest w niej głęboko zapisane i to trochę tak jakby źle oceniać rolę Petera Falka w Columbo - bo nie podoba nam się bohater. Mamy tu wszystko to czego brakuje w obecnych serialach kryminalnych, czyli pogłębienie psychologiczne postaci, ciekawe rozbudowane historie kryminalne i w końcu nowatorską formułę serialu, gdzie obok mniejszych historii na dwa odcinki są dodatkowo wątki ciągnące się przez całą serię - jak sprawa zabójstw kobiet i taśm, która wraca, czy seryjnego mordercy i mafii na mieście. Szczytem wszystkiego jest już ocena muzyki Michała Lorenca - klasa światowa. Wydaje mi się, że są pewne rzeczy do oceny, po za subiektywną opinią - choćby to słowo jednostajny - totalnie tu nie pasuje, bo historie kryminalne są bardzo różne, gdzie w jednych morderca otrzymuje jakaś sympatię, racje, w innych nie i mamy tylko odrazę. Na pewno serial nie jest banalny i nie jest produkcyjniakiem, gdzie wali się odcinek za odcinkiem tu są historie, które zostają z widzem, które pozostają w pamięci jak choćby dwie historie IPN-owskie z każdego sezonu, które jakoś nawiązują do spraw z okresu PRL-u. Sama polska rzeczywistość nie jest tu, też wyidealizowana, zglamuorowana jak we większości seriali.

ocenił(a) serial na 5
hagen_filmweb

Oceniłem ten serial z dzisiejszej perspektywy poświęciłem mu dosłownie dwa dni oglądałem go 20-21 . 09.2017. ze względu na tak wysoką notę i bardzo pochlebne opinie.Powiem tak nie zmieniam zdania na tle innych seriali wypada bardzo blado,gra aktorska nie przekonuje dużo banalności np.ucieczka gościa z posterunku z zakładnikiem...muzyka wręcz denerwująca,żałosna. Z NIEJEDNEGO PIECA CHLEBEK JADŁEM i uwierz mi mam za sobą najlepsze seriale sensacyjne,kryminalne i.t.p. TEN WYPADA PO PROSTU SŁABO...Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 8
kinoman5555

Jak można obejrzeć choćby sezon serialu w dwa dni - czyli 13 odcinków ?

ocenił(a) serial na 5
hagen_filmweb

ZWYCZAJNIE miałem wolne gniłem w łóżku i zobaczyłem dwa sezony a nie jeden...uwielbiam kino!!!

hagen_filmweb

DA radę . Bywało, że ja w weekend potrafiłem i dwa sezony jakiegoś 12 czy 13 odcinkowego serialu obejrzeć. W zasadzie to wychodziłem z pokoju tylko do kibla i żeby jakieś jedzenie zrobić.

ocenił(a) serial na 5
Andrzejek324

Dokładnie to samo porabiam,dodatkowo do kibelka na fajkę wychodzę bo w pokoju nie palę.Pozdrawiam serdecznie.P.s. Czasami jak na coś mnie pochłania nie wychodzę z domu w ciągu czterech pięciu dni i oglądam z zaparciem a dobrych znajomych proszę o zakupy...

ocenił(a) serial na 5
hagen_filmweb

P.S. na dzień dzisiejszy polecam The Loch (2017-) miniserial jestem ciekaw Twojej opinii... ja wystawiłem taką-Dziwi mnie fakt że tak mało znany zabierałem się do niego z ogromną rezerwą aż w końcu dzisiaj zobaczyłem cały jednym tchem.Czysta petarda już dawno nie oglądałem tak czegoś dobrego,zaskakującego z piękną scenerią i inteligentnym scenariuszem .CZYSTA przyjemność,radość ,satysfakcja z oglądania. POLECAM GORĄCO NIE PRZEGAPCIE TEJ POZYCJI BO NAPRAWDĘ WARTO...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones