PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110541}

Glina

8,1 25 575
ocen
8,1 10 1 25575
7,7 6
ocen krytyków
Glina
powrót do forum serialu Glina

GLINA błędy

ocenił(a) serial na 10

1 co widziałem zabójstwo KASZANY kiedy miazga strzela skończyły mu się naboje i nie
przeładował a kiedy jest zbliżenie na P99 jest nabita i ma amunicję

ocenił(a) serial na 7
maciej2801

Dla mnie największym błędem było umieszczenie Tośka również w roli policjanta w odcinku 9 pierwszej serii oraz to, że praktycznie każda kobieta mdlała na widok zwłok :P

ocenił(a) serial na 10
neomat

Tez mi sie wydawalo ze Slawomir Orzechowski gra dwie role. Ale potem zobaczylem ze aktor jest po prostu podobny...w scenie w ktorej Gajewski bije przykutego doktora Rasiaka przez chwile widac operatora kamery ktory filmowal scene z drugiego ujecia. Sa jeszcze inne male błędy, i tak film swietny!!!

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

Tego nie jestem w stanie zauważyć, ale za to w scenie strzelaniny chyba z ludźmi Karbowiaka ładnie widać, jak naboje wylatują z pistoletu - nie pamiętam, żebym kiedyś widziała coś takiego w jakimkolwiek filmie.
Zawsze się zastanawiałam nad bratem kapitana Stępnia - niby zniewieściały, niby do kobiet nieśmiały, niby impotent, a brat go zabija przez kobietę, i we wspomnieniach kapitana brat jest całkiem charakternym chłopem i zdecydowanym, żeby odebrać mu kobietę (zresztą kolejny przykład złej kobiety : ) ). Czy może tak właśnie wygląda świat, kiedy szalejesz z zazdrości? Może to sa urojenia Stępnia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones