PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147018}

Elisa z Rivombrosy

Elisa di Rivombrosa
8,1 1 145
ocen
8,1 10 1 1145
Elisa z Rivombrosy
powrót do forum serialu Elisa z Rivombrosy

Ok, lat temu ponad 10 na nieistniejącym już kanale TVP3 emitowano Elisę z Rivombrosy. I kiedy pierwsza seria się skończyła, to puścili inny serial - też chyba europejskiej produkcji, kostiumowy. Pamiętam, że było coś ze statkami (może akcja we Francji), jakiś port itd. Nic więcej. Jeno te kilka obrazków i że po Elisie. Ktoś wie, może mi pomóc, cóż ta ze serial był?

ms_rosencrantz

Był to, o ile dobrze pamiętam Rzeka nadziei (La Riviere Espérance 1995), a potem Kraina Indygo (Terre indigo 1996).

AsiulkA

To chyba Rzeka nadziei. Dzięki.

AsiulkA

Chociaż nie wiem już sama, obejrzałam kilka filmików i przy żadnym mi nie kliknęło "to to". Dużo akcji tam się działo w porcie chyba... W tym serialu, którego szukaam... Już sama zgłupiałam :D

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Oglądałam Elize wtedy. Mało pamietam z innych seriali. Ale moze to o co Ci chodzi to ,,dolmen - kamienie śmierci". Ten serial leciał w tv w owym czasie.nie wiem czy dobrze pamietam, akcja serialu działa sie w czasach współczesnych, ale był tam chyba taki wstęp o skłóconych rodzinach w przeszłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones