PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151915}

Doktor Martin

Doc Martin
7,7 3 261
ocen
7,7 10 1 3261
Doktor Martin
powrót do forum serialu Doktor Martin

Ten serial jest wspaniały, nigdy się nie nudzi...a tak go mało...dobrze, że TV Puls przypomniała sobie o śmiesznym doktorze.Dziękuję bardzo, według mnie ten serial niczym nie jest gorszy od takich produkcji jak Dr House czy Chirurdzy, a ni Polsat ni TVP nawet się nim nie zainteresują. Wstyd..wstyd...w innych krajach Martin ciagle jest na TOPie.Podrawiam wszystkich fanów serialu...

Cinema2009

Zgadzam się w 100%. Pewnie jak się niedawno zorientowałaś/łeś puszcza go TVP2. Poza tym nie zdziwiłam bym się gdyby się okazało że był pierwowzorem dla postaci House'a. Prawda że mają wiele wspólnych cech? Genialni diagności, opryskliwi dla pacjentów, nie lubiani przez innych, mają tylko jednego przyjaciela. Tylko skala i rozmach realizacji inny. No i przypadki inne.

ocenił(a) serial na 10
Cinema2009

zgadzam sie z Twoją opinią, ten serial jest znakomity. Inteligentny, typowo angielski humor, widocznie wieksdzość naszych widzów nie dorosła,żeby to docenić.

adamkali_2

Tak tak.Polacy są za głupi aby docenić to wybitne dzieło kinematografii. Pomyśl człowieku czasem zanim coś napiszesz, bo komentarzy tego typu się już tu naczytałem od cholery, ale zazwyczaj pod filmami Tarantino lub Lyncha. Pisać coś takiego pod zwykłym serialem, to już przegięcie pały.

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj

Jak życie pokazało Polacy nie docenili tego serialu...został zdjęty z anteny, a zamiast niego po raz 1000000 Alternatywy 4.A co do pisania czegokolwiek pod jakże niegodnym gatunkiem jakim jest serial...to TWIN PEAKS też nie warto komentować? Nie mówiąc już o HOTELU ZACISZE, SIMPSONACH i innych? MOże rzeczywiście trzeba mieć kawałek mózgu żeby docenić cięty humor a POlacy są za głupi,bo wolimy papki w stylu Zet jak zazdrość:) A TVP każe nam płacić abonament serwując na okrągło odgrzewane kotlety...(nie ujmując nic Alternatywom, ale ile można).

sky_of_honey

Trudno zgodzić mi się z twoją opinią na temat inteligencji Polaków. Na pewno nie jesteśmy głupsi od innych i nie mamy gorszego gustu. Choć przyznam, że brak w TVP i innych ogólnodostępnych telewizjach takich seriali jak: "Hotel Zacisze", "Allo Allo", "Cienka Niebieska Linia", "Co ludzie powiedzą?" bardzo mnie dziwi, tym bardziej, że oglądałem to w dzieciństwie właśnie w TVP. Może to wynika z zupełnie odmiennego poczucia humoru Polaków niż ten z angielskich komedii, a my sympatycy takich produkcji jesteśmy w zdecydowanej mniejszości?

ocenił(a) serial na 10
Cinema2009

Bardzo mnie dziwi podobno mała oglądalność tego filmu w Polsce. Znakomita obserwacja angielskiej prowincji. Świetny humor sytuacyjny(typowy dla wyspiarzy), wydzrzenia ukazujące w krzywym zwierciadle wady i słabostki przeciętnych ludzi z niewielkiego miasteczka. A wszystko to przedstawione w niebywale malowniczej przestrzeni.

ocenił(a) serial na 10
adamkali_2

hej wam! :) nie wiecie czy da się go ściągnąć z neta? może znacie jakieś linki? ja tak szukałam i nie znalazłam...

ocenił(a) serial na 9
AsiusMi

oczywiście, że się da ... są torrenty m.in. poszukaj na stronie peb.pl wpisz w wyszukiwarkę 'dr martin peb' i Ci znajdzie. jest też na stronie precyl.pl ... tak ciężko poszukać samemu? ;]

ocenił(a) serial na 8
adamkali_2

ATM Rozrywka będzie dawać od 6 kwietnia o 19 od poniedziałku do piątku a następnego dnia powtórka o 18.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Szkoda tylko, że ATM Rozrywka nie mają pierwszego odcinka 1 serii tylko dają 3,2 a potem znowu 3. Już kiedyś też tak dawali. Ostatnio doszli do 5 albo 6 sezonu ciekawe ile teraz dadzą.

ocenił(a) serial na 10
Cinema2009

Absolutna racja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones