PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402888}
8,1 30
ocen
8,1 10 1 30
Casi Ángeles
powrót do forum serialu Casi Ángeles
ocenił(a) serial na 9
martuska358

Ja go zaczęłam oglądać i muszę przyznać, że jest świetny:) Ma 4 sezony, w sumie 579 odcinków:)
Na początku pierwszego sezonu poznajemy historię sierot: Juan "Tacho" Morales (Nicolás Riera), Marianella "Mar" (Lali Espósito), Lleca (Stéfano de Gregorio), Ramiro "Rama" Ordoñez (Gastón Dalmau) i jego siostrzyczka Alelí (Guadalupe Antón), mieszkają w domu (jako niby fundacja pomagająca dzieciom czy coś) Bartolome "Barto" Bedoya Agüero (Alejo García Pintos), dyrektora tejże Fundacji, Instytucji. Dzieci wykorzystywane są przez niego i służącą Justinę "Tina" Merarda García (Julia Calvo) do kradzieży i pracy ponad siły. Za każde malutkie przewinienie są okrutnie karani. Mimo wszystko dzieci nie mają wyjścia i spełniają życzenia Bato i Tiny, ponieważ mimo iż są źle traktowani to mają dach nad głową i jedzenie (raczej marne).
Kolejnym bohaterem jest archeolog Nicolás Bauer (Nicolás Vázquez), który po poszukiwaniu śladów tajemniczej wyspy Eudamón, wraca do Buenos Aires, by poślubić swoją dziewczynę Malvinę Bedoya Agüero (Gimena Accardi), siostrę Barto, która ignoruje to, co dzieje się z dziećmi i jest raczej roztrzepana (czyt. walnięta). Nico również towarzyszy jego synek Cristobal (Ross Thomas), a ich "towarzyszem" jest Mogli (Gerardo Chendo), członek plemienia, któremu Nico uratował życie, więc zawdzięcza archeologowi wszystko. Mogli jest bardzo śmieszny, przekręca słowa i dziwacznie się zachowuje (np. tropi człowieka węchem :D).
Barto (jego najczęstszym powiedzeniem jest: "What the hell?") wysyła dzieci tego samego dnia, by obrabowały pobliski cyrk, tam Cielo Magico (Emilia Attias), akrobatka cyrkowa (wiem, ma koszmarne imię, znaczace Magiczne Niebo, ale to się potem wyjaśni), pomaga dzieciom uciec, pod warunkiem, że nie wrócą kraść.
Cielo opuszcza cyrk, ponieważ pojawili się nowi właściciele i znajduje posadę w domu Bartolome jako pokojówka. Na dodatek do domu wraca też nastoletni syn Barto, Thiago Bedoya Agüero (Juan Pedro Lanzani) i odmawia powrotu do Londynu. Chcę ukończyć szkołę średnią w Argentynie.
Z czasem do domu przybywają nowe dzieci, m.in. nastoletnia cyganka Jazmín Romero (María Eugenia Suárez) i mały Mateo "Monito" (Nazareno Anton).
Oprócz dzieci, w domu przebywa także mała dziewczynka, córka Tiny, Luz (Florencia Cagnasso). Dziewczynka trzymana jest w tajemnicy, w podziemiach domu, a co ciekawe nie jest córką Tiny, lecz dawnych właścicieli domu....
Mnóstwo tajemnic, humoru, miłości, plus trochę wyciskacza łez.
Polecam go wszystkim fanom telenowel młodzieżowych, nawet tym którzy nie znają hiszpańskiego: da się oglądać, zawsze coś tam się zrozumie :)

Aaa i jeszcze jedno. Jako, że twórczynią jest Cris Morena (twórca Rebelde Way, [i Rebelde... Zbuntowani] i wielu innych młodzieżówek, które nie tylko w Argentynie osiągnęły sukces) na potrzeby telenoweli powstał zespół Teen Angels (Juan Pedro Lanzani, Mariana Espósito, Gastón Dalmau, Maria Eugenia Suárez i Nicolás Riera. W 2011 Suárez odeszła z zespołu i zastąpiła ją Rocío Igarzábal. W zespole piosenki wykonują także: Emilia Attias, Nicolás Vázquez, Pablo Martinez, Jimena Barón, Mariano Torre, Benjamin Amadeo), który wydał 5 płyt i przygotowuje się do pożegnalnego tournee.
Piosenki mają cudne... tu entrada telenoweli z piosenka "Voy por mas" http://www.youtube.com/watch?v=d1djuRAU_Bc

Pysia141192

Gdzie oglądałaś bo szukam i nie moge znależć? Mam nadzieje że jest gdzieś po polsku :)

ocenił(a) serial na 9
Lola0121

Ja mam wszystkie odcinki na kompie i na chomi ku, ale one są w oryginale, po hiszpańsku. Na youtube też są. Po polsku nie ma wcale.
Próbowałam tłumaczyć, ale ze słuchu to mordęga. Robienie czasu i wgl. Stanęłam na 24 odc 1 sezonu... i w każdym z odc były dziury. Jeśli chcesz spróbować obejrzeć z takimi wypocinami to poszukaj u mnie na chomi ku. Mam taki sam nick jak ten tutaj.

Pysia141192

Dzięki :) Ja uczę się hiszpańskiego ale też miałabym problem z tłumaczeniem także cię rozumiem.

ocenił(a) serial na 9
Lola0121

O, uczysz się? To możesz spróbować oglądać w oryginale. Ja mało co umiałam, jak zaczęłam oglądać, ale wiesz ile się nauczyłam? Normalnie to był dla mnie szok, bo i czasów się poduczyłam i wgl.

Pysia141192

A to ciekawe , że Cris Moreny:) też sobie obejrzę z miłą chęcią:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones