PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 357
ocen
7,0 10 1 14357
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Brakuje mi jej. Sezony w których grała miały w sobie to "coś" - były niezwykłe, klimatyczne, na wyższym poziomie. Niestety po "Freak Show" jest coraz słabiej. "Roanoke" jak dla mnie był porażką, więc liczę, że "Cult" sprowadzi serial na odpowiednie tory, choć naprawdę Jessica mogłaby wrócić...

Annet_666

Lange swoją rolę życia ma już za sobą. Lepszej kreacji niż w Asylum już nie stworzy, a każda jedna jej postać była w tym serialu taka sama. Zawsze grała silną kobietę, która przy okazji jest w r e d n ą s u k ą :)

ocenił(a) serial na 6
Annet_666

Odnoszę dokładnie to samo wrażenie :). Choć dwa jej ostatnie sezony to nie to samo co dwa pierwsze.

Annet_666

Mnie się Jessica już mocno przyjadła. Do sezonu trzeciego było ok, ale w czwartym jej postać ani gra mnie nie zachwyciła, a do kolejnych sezonów - powiedzmy sobie szczerze - niezbyt pasowała. Jakoś nie wyobrażam jej sobie w "Cult", to jest serial zbyt zakorzeniony w tym, co tu i teraz - a styl Jessiki jest raczej retro. Poza tym jak już ktoś bardzo słusznie zauważył, postaci przez nią kreowane są trochę "na jedno kopyto" - każdą grała identycznie. W AHS bardziej sobie cenię młodsze pokolenie, a moją faworytką jest Lily Rabe. Chciałabym ją widzieć w każdym sezonie :)

Annet_666

Bo Jessica to wytrawna aktorka :). Wszystkie postaci, które stworzyła w ahs były bardzo charyzmatyczne i przykuwały uwagę. Osobiście też mi jej brakuje... i tego jej odpalania papierosa. Obecnie jej godną następczynią jest Sarah Paulson, której rola w Asylum była na równym poziomie z Lange, no i jest jeszcze Evan Peters, który jest bardzo dobrym aktorem i jego wszystkie wcielenia są genialne. Co do nowego sezonu to jestem mile zaskoczona, bo myślałam, że twórcy po porażce Roanoke dadzą widzom jakiś mix trzech pierwszych sezonów, którymi kupili ludzi a tutaj wielka niespodzianka - wybory prezydenckie i całkiem ciekawa i świeża fabuła, zobaczymy jak się dalej potoczy ten sezon.

ocenił(a) serial na 7
Annet_666

U mnie Jessica to taki typ aktorki, która szybko się przejada.Jej role były naprawdę fajne w Murders House oraz Asylum ale im dalej, tym bardziej miałam jej dosyć. W Sabacie dało się jeszcze ją obejrzeć ale jestem zdania co osoba powyżej, roli z Asylum nie przebije już niczym i jej brak w kolejnych sezonach jest dla mnie raczej niczym zbawienie.
Co do samego Cultu. Po Roanoke i cześciowo Hotelu byłam tak zniesmaczona, zażenowana i zawiedziona, że do Cultu byłam nastawiona bardzo źle, a wręcz z myślą, że zakończę działkę AHS po pierwszym odcinku ale zaskoczenie było wielkie i to pozytywne. Aż do dzisiaj uważam, że to póki co jeden z lepszych sezonów i po cichu liczę na to, że utrzymają go w takim klimacie do samego końca. Wyjątkowo nie irytuje mnie nawet rola, w którą wciela się Evan, wręcz podoba, więc chyba jest naprawdę dobrze. No i Sarah. Łatka ról rozhisteryzowanej męczennicy przeciwko której są wszyscy ciągnie się za nią niemiłosiernie ale mam wrażenie, że tutaj wyszło jej to wyjątkowo dobrze, za dobrze nawet jak na nią, a jak wszyscy wiemy to ma do tego talent :)
Ogólnie jestem na tak i oby pozostało tak do końca.

Annet_666

jessica jest wkurzajaca i irytujaca, psula tylko klimat seriali, dobrze ze jej nie ma beznadziejna aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones