Miriam Aleksandrowicz

Miriam Zofia Aleksandrowicz

7,6
1 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miriam Aleksandrowicz

I widzę, że to ona odpowiada za prawie wszystkie filmy, które w polskiej wersji mi się nie podobały. Jestem niemal pewien, że te same produkcje reżyserowane przez Bartka Wierzbięte czy Jarka Boberka odniosłyby o wiele większy sukces w naszym kraju.

Nie zdziwiłbym się, gdyby to ona montowała na siłę spolszczone reklamy leków.

nezumi1

Jak dla mnie najlepiej zdubbingowała Kacze opowieści, Księżnieczkę łabędzi, Asterixy, Garfielda 2 i Simpsonów. Pozostałe filmy takie sobie. Co prawda Aryskotratów nie widziałem (ale myślę że będzie dobry dubbing), a co do najgorszych dubbingów to mogę się zgodzić co do E.T., Noce w muzeum, Podróże Guliwera, Fantastyczna czwórka (nie podam Hortona bo go nie oglądałem, ale mówiło się, że fabuła i dubbing były słabe), ale uważam też, że Tom i Jerry: Ale Kino mi się nie podobało (pewnie dlatego, że jako pierwszą wersję dubbingową usłyszałem tą "najgorszą" z Celińską). Zupełnie to wygląda tak, jakby kobieta straciła wprawę do robienia dubbingów z każdą nową dekadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones