Michel BrownI

Misael Browarnik Beiguel

8,1
512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michel Brown

Szkoda że nie gra on więcej z Nataschą Klaus albo Paolą Andreą Rey :( Bo ja przyznaje że najlepsza jego telenowela to MIŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ :)

Lucia_4

z Nataschą ma telenowele Mentiras Perfectas

Lucia_4

A ja powiem tak moze i mial niezwykla " chemie" z Natasha na planie Pasión de Gavilanes, ale z Ludwika Paleta w super narco serii La querida del Centauro to istna petarda... Tam dopiero glowni bohaterzy Michel (gerardo) - Ludwika (yolanda) to w tej narco serii mozna poczuc chemie miedzy glownymi bohaterami, ich sceny sa po prostu nawet brakuje slow by to wyrazic. Tego nie da sie, zlepic w pare slowek lepiej to samemu zobaczyc na ekranie

telemundo_novelera

Michel- jedyny aktor z którym obejże każdą telke w której wystąpi ( chocby i najnudniejszą ) .Sodobal mi sie 18 lat temu w gorzkiej zemście i podoba mi sie tak samo dzis mimo , ze ma juz 41 lat . Ma w sobie ,, to coś ,,

Lucia_4

Jeżeli lubisz tego aktora,to polecam tobie obejrzeć z nim telkę,Miłość po grób.Gra tam dwa charaktery,dobry i zły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones