Jerzy Radziwiłowicz

8,3
10 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Radziwiłowicz

Radziwiłowicz zagrał w Glinie po mistrzowsku. To najlepiej zagrana rola policjanta jaką kiedykolwiek widziałem w kinie.

Dla mnie aktor nr. 1 w Polsce!!

Wujek_Dobra_Rada_2

Całkowicie się z tobą zgadzam, w Glinie Jerzy Radziwiłowicz zagrał po mistrzowsku, brawurowa rola, świetny serial, II seria musi być!

Lemansky

W "Glinie" był niezły, odcinki 1-6 były naprawde super, kryminał, klimacik i wszystko podszyte dramatem plus! potem niestety serial się popsuł.

Radziwiłowicz wypadł ostatnio niesamowicie jako LENIN w Tetrze Narodowym, w spektaklu "Miłość na Krymie"

Wujek_Dobra_Rada_2

Rzeczywiście, w Glinie zagrał po mistrzowsku, lepszego aktora nie mogli dobrać. Po obejrzeniu tego serialu Radziwiłowicz znalazł się w mojej pierwszej dziesiątce ulubionych aktorów!:)

tomek161287

lubie 'gline', ale dla mnie mistrzowska gra jest jednak czymś więcej. Mistrzowsko to on zagrał Birkuta, a komisarza Gajewskiego moim zdaniem przecietnie. Te wszystkie jego gesty zmęczenia mnie osobiscie nie przekonywały, ale tez znowu i nie raziły. Może to tez wina przydługich, nieco sztucznych dialogów.
W zasadzie przyjemnie się go oglądało, ale nie rozumiem tych wszystkich zachwytów.

Wujek_Dobra_Rada_2

Zgadzam się całkowicie,facet po mistrzowsku zagrał tę rolę.Szacunek dla mistrza.Co najważniejsze nie rozmienia się na drobne w jakiś debilnych tasiemcach...

Wujek_Dobra_Rada_2

Zgadzam sie. Glina to niewątpliwe najlepszy polski serial jaki miałem okazje oglądać. Jest to także i potwierdzenie tego, że Radziwiłowicz również jest moim aktorem nr.1 w kraju.

Tethys

Dla mnie także aktor numer 1 w Polsce. Pzdr =)

Wujek_Dobra_Rada_2

jestem fanką "Gliny" ,serial oglądałam już kilkanaście razy i co mnie zaskakuje, to to, że ciągle odkrywam w nim sceny lub słowa wcześniej niedopatrzone:-))) naprawdę dobry serial, rola Gajewskiego zagrana z prawdziwym kunsztem, zresztą Braciak ,Gonera i Stuhr też pokazali dobrą grę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones