Jerzy Radziwiłowicz

8,3
10 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Radziwiłowicz
Ashardon

Dokładnie. Irytuje mnie polityka TVP. Seriale typu Glina czy Pitbull szybko znikaja z anteny, gdzie na ich miejsce pojawiaja sie gnioty typu komisarz alex lub milosc nad rozlewiskiem....

taake

zgadzam się Glina i Pitbull nadawały poziom serialom kryminalnym
moim zdaniem właśnie takie seriale były częścią misją jaką ma spełniać TVP a obecnie puszcza gnioty które nie są misyjne a tylko dużo kosztują an co my musimy płacić z abonamentu

Ashardon

O tak zgadzam się całkowicie. W tym serialu zagrał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy serial pokroju "Gliny" :)

marshall94

Uwielbiam "Glinę" te tajemnice, zaskakujące wątki i rolę Pana Jerzego. Świetny aktor nadaje klimat, idealnie zagrał dramatyzm i profesjonalizm swojej postaci.

Ashardon

O tak. W każdym innym kraju za taką rolę spadłby na niego deszcz nagród. On po prostu był Gajewskim. Najlepsza rola w, ośmielę się stwierdzić, najlepszym polskim serialu.

adamcpdst

Dokładnie, nikt tak jak TVP nie umie marnować znakomitych programów. Glina jest tego najboleśniejszym przykładem. Z tego co czytałam scenariusz do 3 sezonu jest już gotowy, tylko brak zgody w realizacji ze strony TVP. I dlaczego? Nie wiadomo.

ewej

Jeśli jest tak jak mówisz to z jednej strony szkoda, bo ten trzeci sezon obejrzałoby się jednym tchem. A z drugiej...jakoś ta końcówka drugiego była pewnym logicznym domknięciem całości. I jednak obawa, że mogą spieprzyć coś tak dobrego.

adamcpdst

Ja tam jestem gotowa podjąć to ryzyko ;-)

Ashardon

Najlepszy polski serial jaki przyszło mi oglądać i jeden z najlepszych w ogóle jeśli chodzi o klimat. Coraz bardziej zastanawiam się nad obejrzeniem "Bez Tajemnic" tylko ze względu na jego rolę.

Ashardon

Bezczelny, chamski, stary pies - najlepsza rola w historii polskich seriali.

Ashardon

mój numer 1 aktor ;] po prostu w roli gliny w serialu "glina" to 10/10 , ciężko jest powiedzieć co lepsze czy glina czy pitbull albo czy Despero czy Andrzej :] dwie wielkie produkcje , czemu już takich nie robią ?

Ashardon

Dodam Genialna rola genialnego aktora! Absolutnie wybitny, wielki aktor i do tego bardzo mi się podoba jako facet, jest super!

Ashardon

Same wady i tylko jedna zaleta. Nigdy się nie skundlił.

Ashardon

Świetna rola Gajewskiego, ale i też jako Andrzej Wolski w "Bez tajemnic" był super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones