Anna Guzik

7,0
1 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Guzik

dobrze ze wygrała z ata głupia steczkowska Guzik ma kształty jak prawdziwa polka a nie jak ta krzywo ryjowa justyna

boxer1

Jeżeli uważasz, że polki są wielkie i ociężałe to dziękuję ci bardzo...co do Justyny, weź się nie poniżaj, bo gorzej z tobą juz chyba być nie może :>>>>

CristineHolly


TY to za to jestes napewno prze piekna i dalej sie odchudzasz ważąc 45 kilo Guzik ma typową polska urode a steczkowska....nie

boxer1

Jestem piękna. Wystarczy, że inni to potwierdzają. Nie odchudzam się. Mam szybki metabolizm, pojmujesz co to jest? Typowa polska uroda, to znaczy jaka? Bo ja mam na przykład aryjską. A Steczkowska i tak podoba się wielu mężczyznom, bo jest atrakcyjna, a Guzik, hehe, nie.

CristineHolly

Egipcjanka musi byc pustą laską skoro daje na avatara Urbańska, co wiecej jest jej fanką i do wszystkich coś ma. Mów, że jest piękna <lol2>, bo co ma mówic? Steczkowska atrakcyjna? Buhaha... żal mi Cie "dziewczynko" .... buhahahahaha

desHouse

DZIEWCZYNKO, ależ ty jesteś żałosna. Ładnym już byc nie można? A co do pustości. Może pojmiesz jej sens jak spojrzysz na siebie :>>>>

boxer1

Gdyby każda prawdziwa Polka tak wyglądała naród polski by wiginął

Johnson_3

patrząc na boxer'a nie dziwie się, że na takie panie kieruje wzrok. wyluzujcie... x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones