Anna Guzik

7,0
1 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Guzik

Dużo było tematów, w których zawarte były obraźliwe opinie na temat Anny Guzik. Ale tu nie chodzi o jej wygląd, bo faktycznie aż taka piękna to nie jest, ale są brzydsze. Może jest gruba? Ale lepiej mieć trochę ciała, niż mieć anoreksję i ledwo co trzymać się na nogach. Jeżeli byłaby modelką, to już inna sprawa. Ale żeby być aktorką, nie trzeba być pięknym, szczupłym itp. Tylko trzeba mieć talent. Rozśmieszył mnie jeden z komentarzy, że Anna Guzik, jest babochłopem. Odpowiadający na ten komentarz użytkownik, napisał, że pewnie Cichopek i Mucha są kobiece. To było bardzo śmieszne ;) Ale filmweb, jest dla miłośników filmów, a nie urody aktorek, bądź aktorów. Nie rozumiem kompletnie takich ludzi. Na filmwebie była taka opinia, że daję jej 10, za jej cycki i tyłek. Była to zagraniczna aktorka, wydaje mi się, że Angelina Jolie, w sumie autor tej opinii napisał, że też za jej rolę w filmach ;dd.
Anna Guzik jest babochłopem, bo jest wysoka i dobrze zbudowana.
Ale widać, że ma kobieta kondycję. Świadczy o tym wygrana w "Tańcu z Gwiazdami". Nie płakała na ekranie i nie żaliła się, że jest wykończona, ale musi dać radę. Według mnie jest dobrą aktorką ;)

paulina__4

Co do aktorstwa, dobrego aktorstwa, mam poważne wątpliwości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones