Aldona Orman

5,8
678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aldona Orman
tweety77

Chyba se botoks wstrzyknęła w usta:).Kilka lat temu miałem okazję z nią chwilę porozmawiać.W porządku babka:)

Blue Power

chyba naciąganko małe:) i te jej oczodoły jak rów mariański

BloodyMaja

A ja zastanawiam się jak ona została aktorką i w jaki sposób dostaje jakiekolwiek role, bo bardziej nienaturalnej aktorki już dawno nie widziałam. Nawet prosba o podanie szklanki wody jest tak sztuczna, że sama nie wierzę jak czasem, skacząc po kanałach, widzę jej niby grę.

umberella

aktorką jest fajną , nie oceniam jej aktorstwa bo znam ją tylko z klanu i barw szczęścia. Czytałam że ona mówiła że nie ma żadnych operacji plastycznych ale jej nie wierze.

kinomanka_13

Chyba że ma wstrzyknięty botoks, ale ja jakoś nie jestem przekonana, że tak wygląda tylko po zastrzykach.

umberella

Wygląda jak manekin i tak samo gra dno dna.

umberella

Zazdrościsz jej i tyle, przyznaj się.

umberella

Zgadzam się , beznadziejna aktorsko, sztuczna , jedna mimika twarzy , może to botoks spowodował, nie mnie oceniać preferncje " urody " ale ta kobieta po prostu nie gra , ona występuje .

nathalie34

No właśnie co to za aktorstwo, skoro gra się kilka różnych postaci i każdą przedstawia tak samo.

umberella

Sztuczna i " aktorsko " i wizualnie , wdzięczy się , wzdycha już nie wspomnę jak mówi , jak jakaś dama ,taka wyniosła. Przewrócone w głowie .

nathalie34

Przerysowana. To może być dobre do jednej roli, do drugiej, ale nie zawsze i wszędzie.

umberella

Dokładnie TAK! Dobrze powiedziane :-)

umberella

rzeczywiście, masz rację, aktorsko to niestety dno dna :-(

tweety77

Masz na myśli te brednie i zdjęcia w internetowych tabloidach ? Zestawianie zdjęć gdy się maiło lat 36 i 46 obok siebie i pisanie czy to może jest botoks tudzież operacja ? Pani Aldona się pięknie starzeje, dalej jest seksowną i pociągającą kobietą.

perun_6

Nie czytam tabloidów. Aldona Orman była piękną kobietą, ale nie potrafiła się godnie zestarzeć. Teraz wygląda gorzej niż źle i wmawianie innym, że nigdy nie została tknięta chirurgicznym skalpelem i że tak prezentują się wszystkie naturalne kobiety po czterdziestce, jest zwykłą kpiną. Wygląda jak fantom przeznaczony do samochodowych crashtestów.

Drobna uwaga na przyszłość - "tudzież" nie jest synonimem "bądź", "lub", tylko "i", "oraz".

Zajmoks

Wolę popełniać błędy, niż pisać o drugiej osobie "fantom do crashtestów".

perun_6

Ja aż tak wielkich oporów nie mam w odniesieniu do osób, które świadomie i dobrowolnie się oszpeciły, po czym idą w zaparte, że to inne oświetlenie, nowa dieta, lepszy makijaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones