Ajay Devgn

Vishal Veeru Devgan

7,5
1 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ajay Devgn

Obejrzałam juz dużo filmow z jego udziałem i musze powiedzieć ,ze jest znakomity . Jak każdy aktor ma również jakieś gnioty ale to nie szkodzi. Polecam na prawdę filmy z nim :D i ten zabójczy wzrok ma swój urok.

marina_bg

Heh.. ;D A czy mogłabyś podzielić się jakimiś filmami z nim ?? Bo tak teraz patrzę i nie mam niestety żadnego a bardzo chciałabym zobaczyć jak tam sobie radzi.. :D
Bardzo proszę o pomoc.. :)

ukulele20

świetny w "prosto z serca" polecam! jeżeli w życiu codziennym jest taki sam to kajol trafiła świetnie

malena93

Też tak uważam. Jest świetny. Ma trochę demoniczne spojrzenie, ale może dzięki temu jest taki wyjątkowy. Podobał mi się również w "Zranionych sercach".

marina_bg

Czy możesz polecić z nim jakiś świetny film. Mam w swojej kolekcji tylko 4: "Omkara", "Raincoat", "Hum Dil De Chuke Sanam" i "Kachche Dhaage". Dzięki

marina_bg

"Raincoat" to moim zdaniem najlepszy jego film.

użytkownik usunięty
Geet

Prawda! Ma zabójcze spojrzenie i ujmuje zachowaniem... nie jest za bardzo przystojny ale urzeka :)
Ja także uwielbiam "Raincoat" piękna scena w łazience...
"Ty I Ja" także świetny film, który warto obejrzeć...
Bardzo mało Bollywoodów z jego udziałem jest w Polsce, a szkoda:/

POlecam Ty i Ja, oboje dobrze zagrali, a wydaje mi sie ze film warty obejrzenia:)

marina_bg

jako aktor jest rewelacyjny nawet w rolach niemożliwych, Ostatnio w filmie "Toonpur Ka Superhero". On potrafi zagrać we wszystkim i w romansie, dramacie, komedii czy w filmie akcji. Naprawdę go lubię. I te jego cudowne łobuzerskie spojrzenie. Majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones