PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 951
ocen
5,5 10 1 65951
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

Tu nie znajdziesz głupawych żartów w stylu amerykańskich produkcji. Żart we Wkręconych jest dla ludzi inteligentnych, potrafiących wyłapać niuanse, ewidentnie na poziomie. Trochę mnie dziwi tyle niepochlebnych opinii, ale najwyraźniej mamy społeczeństwo debili. Z mojej strony absolutnie polecam - film wart obejrzenia!

ocenił(a) film na 8
krzysztof7

Dokładnie.
Nie rozumiem osób które oceniły ten film na 1.
Ok, nie każdy ma ten sam gust, ale trzeba naprawde mieć beznadziejne poczucie humoru.

Ja też polecam, film nieprzewidywalny! :)

Jakub_1996

Nieprzewidywalny ?! Błagam ten film nie miał w sobie ni krzty nieprzewidywalności. Przyznajcie ze film był po prostu słaby a nie szukacie na siłę czegoś fajnego w tym filmie. Był nudny nic się tam nie działo sceny były może i śmieszna ale wywołujące lekki uśmieszek ironii a nie śmiech. Po prostu rozczarował.

krzysztof7

Więc oświeć masy nie inteligentnych i daj przykład tego górnolotnego humoru na poziomie.Panie krzysztof z małej litery daj pan spokój.

użytkownik usunięty
miarara

scenka zwalniania
wszystkie scenki z "tłumaczem"
przewijająca się "żona Jadwiga"
scena z nadawaniem sobie tytułów
zabawnie, może stereotypowo, ale zabawnie przedstawiona małomiasteczkowa społeczność, wraz z małomiasteczkowymi elitami
przerysowana postać prezydenta

Moim skromnym zdaniem humor była taki jak powinien być, lekki nie wymuszony. Ja sie ubawiłam :)

ocenił(a) film na 3

No to uzbierało się tego raptem na całe 3/10.

Mnie również film śmieszył :D

krzysztof7

Czyli mówiąc inaczej żart w takich Naszych komediach,jak-,Chłopaki nie płaczą",,,Sami swoi",czy też ,,Kiler" jest dla prymitywnego widza-to ja gratuluję ,,inteligencji",bo w takim razie 99% społeczenstwa w tym kraju posiada niepełnosprawność intelektualną.Dzięki za oświecenie,bo do tej pory sądziłem,że komedia filmowa ma wywoływać u widza swą lekkością efekt KOMIZMU,a nie stan ZNUŻENIA lub ZAŻENOWANIA.

pawelk1504

Te giguś, od klasyk to ty się odczep. Jak ci się wszystko nie podoba to idź może obrazy Picassa oglądać...

Ounterios

Kłania się czytanie ze zrozumieniem!!!Gdzie Ty widzisz,że się czepiam polskiej klasyki???Jak tak samo oceniasz filmy,jak rozumiesz czyjeś wpisy,to gratuluję!!!

pawelk1504

Więc albo źle sformułowałeś swoją wypowiedź i trzeba być nie byle polonistą aby to zrozumieć, albo sam nie wiesz co napisałeś, bo w sumie zważając na interpunkcję to twoja wypowiedź sugeruje, że filmy (i tu używam poprawnych form stawiania przecinków): Chłopaki nie płaczą, Sami swoi czy kiler jest dla prymitywnych widzów. Może sugerujesz biorąc pod uwagę opinię autora tematu, że te filmy w porównaniu do inteligentnego 'żartu' są prymitywne. Szczerze? Nie chce mi się nawet tego interpretować, bo chyba stawiasz przecinki na chybił trafił, więc nie miej później żalu, że cię ktoś nie zrozumiał. Przyjmijmy, że zrozumiałem o co ci chodzi, a więc temat skończony.

Ounterios

Kolega pawelk1504 z pewnością nie jest polonistą. Nie ma jednak w jego wypowiedzi niczego czego nie dałoby się zrozumieć. To, że wyciąga błędne wnioski z postu autora, to już inna historia.

Ounterios

Post jest dobrze sformułowany i był pytaniem do autora tematu-czy w polskich klasykach komediowych humor podany Nam przez reżyserów jest bliższy:
1-,,głupawych żartów w stylu amerykanskich produkcji"
2-,,żart jest dla ludzi inteligentnych potrafiących wyłapac niuanse,ewidentne na poziomie"
Przykro mi,że nie zrozumiałeś zawartej przeze mnie formy przekazu-trzeba czytac całe zdanie do miejsca,gdzie jest postawiona kropka.Przyczepiłeś do przecinków między tytułami filmów-fakt pisałem za szybko i pozjadałem parę znaków,ale nie trzeba byc ,,alfą i omegą",by zauważyc,że tytuły są(miały byc)w cudzysłowiu.
Co do głównego wątku tematu,to moim skromnym zdaniem uważam,że Naszym ŚWIETNYM(specjalnie wielkimi literami,byś zrozumiał) klasykom,bliżej do punktu 1,a daleko do punktu 2.A o sformułowaniu ,,społeczenstwo debili"użytego przez założyciela tematu,to... szkoda słów,bo widzę,że tylko wyzywa od ,,debili",a nie umie metorycznie podyskutowac i argumentowac zalety tego kiczu,bo chyba po to ten portal jest?

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

jak mozna prownac kilera z samymi swoimi.... Nie odpisuj na ta uwage... prosze

wujek_zielony

to po co zamieszczasz "uwagę",jak nie rozumiesz co miałem na mysli stawiając te 2 tytuły obok siebie,bo na pewno ich nie porównywałem...

ocenił(a) film na 3
krzysztof7

Hahaha, inteligentny humor? Podaj przykłady z łaski swojej. Ten film jest tak słaby, że z trudem wytrzymałem do końca zastanawiając się ile jeszcze przede mną żenujących scen i dialogów.

ocenił(a) film na 1
krzysztof7

Sposób, w jaki ci udawali Niemców to ma być inteligentny humor? Te ich akcenty udawane - to jest inteligentny humor? Tylko ostatni przygłup by uwierzył, że te prostaki są obcokrajowcami. Byłem w stanie obejrzeć godzinę. Później już wytrzeźwiałem i przestałem. Tego się nie da na trzeźwo oglądać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
krzysztof7

inteligentny chumor na poziomoe przedszkolaka krzysiek7 jednym slowem koniec siedzenia przed komputerem i do spania

Dziecko, ośmieszasz się. Naucz się pisać a dopiero potem niech rodzice internet wydadzą.

ocenił(a) film na 5
krzysztof7

Jak widać "inteligencja ,, zmieniła znaczenie .

ocenił(a) film na 4
justi0301

jak i studia, magister, doktor......

ocenił(a) film na 1
justi0301

Co się dziwić Szamanka też ponoć tylko dla inteligencji i szlachty.A to że statyści nie reagują na sceny w filmie, czy to że muzyka na poziomie przedszkolaków grających na cymbałkach, to niema znaczenia.Nie znacie się film dla "intelygentów" i basta;)

ocenił(a) film na 8
krzysztof7

Świetny film, a ludzie hejtują wszystko co polskie....

tomasz2309

Film bardzo fajny. Polecam :)

krzysztof7

Abstrahując od 'ludzi lubiących inteligentny humor' ;), komedia bardzo fajna i zabawna. Zawsze jednak znajdą się malkontenci, którym nie pasuje to czy owo. Pewnie, że film warty obejrzenia, co i uczyniłam z przyjemnością :)

krzysztof7

hahahaha "inteligentny humor" dobre :D uśmiałem się bardziej niż podczas oglądania filmu :)

krzysztof7

Zgadzam się,żart w tym filmie trzeba zrozumieć ja się ośmiałam porządnie i polecam a cała reszta niech sobie oglada "amerykanskie" niby produkcje od ktorych robi sie już niedobrze.

ocenił(a) film na 8
krzysztof7

Ja ostatnio coraz częściej obserwuję, że ludzi śmieszą dziwne moim zdaniem rzeczy, zaś te, które mnie doprowadzają do napadu dzikiego rechotu i turlania po podłodze dla nich są nudne jak flaki z olejem... i coraz częściej skłaniam się ku teorii, iż to kwestia wieku... Do tej komedii ja np również dorosłam i ubawiłam się przednio razem z małżonkiem, ale mnie np rzadko śmieszą współczesne amerykańskie komedie, bo jakieś tam idiotyczne kłopoty miłosne małolatów nie mogą bawić dorosłych ale pokręconych ludzi, którzy nie takie rzeczy już widzieli i robili, nie takie przygody mieli ;-)

ocenił(a) film na 3
krzysztof7

Masz rację z tym "społeczeństwem debili", tylko akurat odwrotnie to interpretujesz. "Inteligentny widz" nie znajdzie tu niczego dla siebie, to jest kino dla bardzo niewymagającego widza. Jedyny plus tego filmu to brak "żartów kloacznych", które uwielbia amerykański "inteligentny inaczej widz".

ocenił(a) film na 9
Salmonella

A widzisz ja znalazłam :) ooo homary i osmiorniczki, niemiecka Unia Europejska itp. Film idzie z duchem czasu i świetne obrazuje obecną rzeczywistość

ocenił(a) film na 3
Aga_london

Być może ale nazywanie tego "komedią dla inteligentnego widza" jest sporym, a nawet ogromnym nadużyciem.
Chyba, że twórca wątku zapomniał dopisać słowa "inaczej" po słowie "inteligentnego".
Ale nie neguję tego, że komuś może się film podobać. Każdy ma własną definicję dobrej komedii (patrz mój awatar).

A tak naprawdę, bawiło cię czarowanie aut w fabryce? Albo wybitnie agresywne do siebie odzywki "przyjaciół"?

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Czarowanie, akurat niekoniecznie. Ale scena gdy polscy 'przedsiębiorcy' robią 'sciepe' na łapówkę dla Niemca i owszem. Postaw się a zastaw się, aby tylko sąsiad nie pomyślał, że mam mniej ;) Oczywiście, że nie jest to kino wybitne, ale zaskakuje trafnoscia oceny rzeczywistości w Polsce. Po słowach Unia Europejska Niemiecka popłakałam się ze śmiechu (trzeba pamiętać, że film był kręcony 3 lata temu! - dla niewielu to było tak oczywiste jak jest teraz). Za to brawa dla Piotra Weresniaka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones