PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002945}
3,3 249
ocen
3,3 10 1 249
Umorzenie
powrót do forum filmu Umorzenie

Zakładałem, że skoro pan Jakub Zadka jest autorem scenariusza i zagrał w swoim dziele główną rolę... to musi być to sztos przynajmniej w kwestii fabuły, dialogów i tempa akcji. Tymczasem... czegoś tak banalnego, przewidywalnego do bólu i opartego na wyświechtanych tekstach i frazesach nie widziałem dawno. Co do gry pana Zadki... ciężko się wypowiadać, bo nazwanie go aktorem byłoby obraźliwe dla osób, które ukończyły PWST. Mam tylko nadzieję, że pan Zadka zajmie się jakąś inną ciekawą branżą i nie spowoduje, że ktoś kto dał się nabrać na hasło, że stworzył ciekawy film.. zmarnowało 64 minuty życia. To, że to "dzieło" trwa tak krótko to w sumie jego największy atut.

ocenił(a) film na 10
Batman_7

Panie Batmanie, niestety nie podpisał się Pan swoim nazwiskiem lub imieniem chociażby pod komentarzem z wiadomych przyczyn zapewne..
W każdym razie, pozwolę tak się zwracać do Pana
- Panie nieszczęsny Batmanie - oglądałem film! Widać, ze film zalicza się w kategorii niskiego budżetu, zdecydowanie film offowy! Obojętnie! Oglądało się całkiem przyzwoicie! I z całym sercem dopinguje debiuty! Cieszę się, że ktoś odważył się stawić czoła ekranizacji problemu strikte społecznego! Nie każde kino musi charakteryzować się wybuchami, strzelaniami i morderstwami. Brawa dla twórców za determinację i dążenie do celu! Przekaz filmu również z głęboką refleksja, natomiast Pan musi szukać szczęścia dla oka ewidentnie w science fiction - batmany, spidermany, może jakieś inne cuda na kiju.
Bardzo kują mnie w oczy takie postaci jak Pan! Frustratów, którzy w życiu zazwyczaj nic nie osiągają i raczej nic nie osiągną. Ewidentnie karmi się Pan nienawiścią. Proponuje aby przeistoczył się Pan jednak z batmana w coś bardziej społecznego dla drugiego człowieka.

ocenił(a) film na 1
Ibrab007

Haha świetny patent panie Zadka, który w swoim fake`owym profilowym alter ego także dziwnym trafem nie zamieścił swoich danych. Kolejne ocena 10 z profilu założonego wczoraj, który dla pozoru ocenił 6 super znanych tytułów. Szkodą odnosić się do tych żenujących osobistych wycieczek. Ma Pan pecha panie Zadka, bo akurat w swojej branży osiągam całkiem sporo, a przy okazji znam osobiście wielu utalentowanych ludzi filmu: aktorów, reżyserów czy scenarzystów. Ludzi do których grona nigdy nie będzie się Pan zaliczał, bo zwyczajnie nie ma Pan w tej kwestii predyspozycji ani talentu. Życzę jednak by znalazł Pan swoją życiową drogą... dla dobra widzów.. oby poza kinematografią...

Ibrab007

A dla ciebie to jest "arcydzieło" na dziesięć gwiazdek, tak? No, no, twoja znajomość kina aż "kuje" w oczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones