PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666356}
6,3 73
oceny
6,3 10 1 73

The Come Up
powrót do forum filmu The Come Up

Tutaj zamieszczam link do strony, na której mozna zobaczyć ten film :

http://collider.com/patrick-adams-suits-the-come-up-interview/

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

Dzięki ;) szkoda że... ups moge zasoilerować yy chyba lepiej nie, ale powiem tylko, że wolałabym żeby Troian miała większą rolę ;D

agacja

No trochę tam jej mało, ale to nie ona jest główną postacią, więc teoretycznie wszystko jest tak jak być powinno. Czekam na jakiś film z nią w roli głównej i oby był długometrażowy, czy to aż tak trudne ? :)

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

Zobaczymy... też mam nadzieje na taki film, ale na razie spróbuje obejrzeć Exiles!
A tak jeszcze powiem że oglądając Come Up i patrząc na Patricka widzi się "adwokata" który nigdy nie poszedł na Harvard, za to patrząc na Troian widzi się najpierw pewną siebie i taką jaka ma być asystentke a później "ninje" ;D ale ani przez moment nie przebija się przez nią Spencer... czy to tylko moje spostrzeżenia...? :)
Ja po prostu jestem pewna że Ona jest genialna...

agacja

Ale Exiles jeszcze nie wyszło, niestety ...
Jeny zgadzam się całkowicie, wszystkie możliwe nagrody dla Troian ! :D

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

Dokładnie, jeszcze o niej usłyszymy, jak będzie odbierać złotą statułetkę - Oscara!! ;D

agacja

Dokładnie, mam nadzieje, ze też zacznie się częściej pokazywać w telewizji i grać epizodowe role jak inne dzieczyny z pll, bo niestety Troian jest najmniej...Nie wiem dlaczego.

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

Bo Ona do tego tak nie legnie, ona uważa aktorstwo za prace i sława to dla niej skutek uboczny ;)
a widziałaś Lauren? świetne i genialne! www. youtube.com/watch?v=JKYfdO5LFDs !!

agacja

Jasne, ze widziałam - świetne jak zawsze :) Czekam na nowe odcinki, jestem ciekawa dalszej historii Lauren. A oglądałaś A November ?

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

TAK! Świetne, chociaż strasznie smutne, i troche dziwne ale to dobrze, a jeszcze wyszedł (na itunsie) "CONSENT" i też strasznie chcego zobaczyć bo to ona go wyreżyserowała ale można tylko w USA Kanadzie albo UK...
Ale jest jeszcze taki króciutki filmik w którym baardzo trudno ją rozpoznać, dodam linka jak go znowu znajde ;
D i jeszcze musze obejrzeć "Intersect", widziałam Twojego linka ;D

ocenił(a) film na 8
agacja

ale tego chyba nie widziałas www. youtube.com/watch?v=DkkQ1yL0z0c :D
Zobaczyłąm Intersect!! Naprawde poruszyło mnie! Hmm Od początku było widać to napięcie midzy nimi...
:)

agacja

O! Masz rację, tego nie widziałam, ale uwielbiam tę dwójkę na ekranie, powinni zrobić jeszcze jakiś film razem :) Tylko kolejny dowód że oscar kiedyś powędruje do Troian ;) Ale nie zgadzam się, że nie można jej rozpoznać :D Można, łatwo nawet. I jeszcze Exiles, nie mogę się tego doczekać bo to jest całkowicie jej film :D

ocenił(a) film na 8
whiteshadow

No ja jej nie mogłam rozpoznać, nie wierzyłam że to Troian póki nie zobaczyłam końcowych napisów ;D
A co do Exiles to masz całkowitą rację!! MUSZE to Zobaczyć! ;P Opowiadała nawet że częściowo pisała to na planie PLL ;)

agacja

Ja czytałam, że to właśnie dzięki producentom i reżyserom pll zaczęła to pisać, każdy z nich jej podpowiadał co jak ma robić, np. jak zrobić swój własny plan filmowy na pustyni itd. a że ona uwielbia Romeo i Julię i wgl jest taką artystyczną duszą to wymyśliła historię Romeo i Julii gdy ich plan by się powiódł czy jakoś tak, czytałam to na jakieś amerykańskiej stronie ( z okazji Sundance)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones