PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587931}
6,7 4 397
ocen
6,7 10 1 4397
6,7 9
ocen krytyków
Snowtown
powrót do forum filmu Snowtown

Jeszcze bardziej dołuje, że film powstał na faktach.

ocenił(a) film na 6
Mentire

Dla tych, którzy już znali tą tragiczną historię i mięli styczność z np. serialem seryjni mordercy Ciała w beczce Snowtown uważam, że film nie był taki mocny i przerażający jak dla tych, którzy spotkali się z tym po raz pierwszy. (oczywiście to moje zdanie)
Dla mnie film nie był mocny, ale przyznaje , że w bardzo dobry sposób odtworzył te mroczne i okrutne zbrodnie których dopuścili się ludzie wraz z samym zresztą sadystycznym psychopatą jakim był Bunting. Gra aktorska również na bardzo wysokim poziomie mimo, że aktorzy nie są jacyś znani. Film i tak wg mnie był za mało brutalny w porównaniu z tym co się tam działo.

ocenił(a) film na 8
anielka0000

Serio, mało brutalny? Nie chciałbym Cię spotkać w ciemnej uliczce.

ocenił(a) film na 6
RIXIKON

:) tak jak pisałam kiedy ogląda się odcinek z serii "seryjni mordercy" poświęcony Buntingowi to tam masz w sumie bardzo podobnie przedstawione wydarzenia. A przecież takie seriale emitowane są na chociażby Discovery .
Sama historia jest wstrząsająca ale film nie ukazuje wg mnie potworności jakie wyrządził ofiarom ten psychopata. Gdyby zawarli w nim szczegóły dotyczące tego co wyprawiał ze swoimi ofiarami ten oprawca wówczas pewnie film był by szokujący ( a może właśnie aż za bardzo)
Ja po przeczytaniu komentarzy myślałam, że film mnie wstrząśnie swym obrazem a jednak nic z tych rzeczy (ale jak widać na Filmwebie większość osób uznała ten film za bardzo mocny)

ocenił(a) film na 6
anielka0000

Zgadzam się, film jest bardzo przygnębiający ale czy od razu taki drastyczny? Tu można polemizować. Po komentarzach spodziewałam się czegoś mocniejszego.

ocenił(a) film na 6
JoaHa88

Masz rację- jest ciężki, doskonale obrazuje beznadzieję świata,w którym żyją bohaterowie,ale też spodziewałam się czegoś mocniejszego, czegoś co wcisnie mnie w fotel, choćby ze względu na fakt,ze film jest na faktach

kasiakinomaniak

Fajna scenka z duszeniem wannie ^^

Mentire

Jak pisze że " film jest na faktach " to jak tam jest 5 % faktów to jest cud

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones