PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

Arcydzieło :)

ocenił(a) film na 10

Widziałam wiele filmów i ten jako jeden z nielicznych powalił mnie na kolana. Świetni aktorzy, akcja..bomba!! Serdecznie polecam jeśli ktoś tak jak ją lubi powrzeszczeć na filmach i wczuwa się w to co dzieję się na ekranie :]

rozy3ka

śmieszysz mnie nastolatko

jezeli mi film sie podoba ale nie podoba na tyle by nazwac go arcydziełem nie daje mu 10/10 tak robia tylko debile i kretyni jeżeli uważasz że ten film to arcydzieło dajac mu 10 na 10 zaliczasz sie do tej grópy ludzi których wymieniłem

jeżeli uważasz że jest to najlepszy film na świecie to lepiej już nic nie ogladaj a napewno nie oddawaj głosów na filmwebie bo twoje oceny są mało wiarygodne i psują tylko średnią ocene zawyżając ją

nie żałuje że obejrzałem ten słabiutki filmik aleeeeeeee gdyby ocena była taka jak powinna czyli 5 może 6 na 10 nawet bym sie za niego nie zabierał to między innymi TWOJA WINA za nim oddasz nastepny głos 10 na 10 zastanów sie 10 razy i nie pytaj skad wiem że masz naście lat bo tylko nastolatka lub jakas dewota mogła uznac przecietny film za arcydzieło i nie pisz wiecej ze widziałas wiele filmów bo musiałaś ogladac straszne gnioty że ten był lepszy od nich

nie odpisuj bo i tak nie bedzie mi sie chciało tego czytac lepiej wyżal sie do pamiętnika albo mamie tacie albo najlepszemu jakiego masz frendowi z internetu nara!

ocenił(a) film na 10
Bzium_3

Zgoda,są o wiele wartościowsze filmy,niz Red Eye,ale to co się komu podoba-jest jego osobistym odczuciem,które wypadałoby uszanować,a przynajmniej zrozumieć.Owa dziewczyna zwana przez Ciebie "nastolatką" wcale nią być nie musi.To,że woli tego typu produkcje nie zamyka jej w określonym przedziale wiekowym!Różne gatunki filmowe lubią bowiem ludzie w rozmaitym wieku.
Śmieszysz,a powiem nawet więcej-zatrważasz,to Ty mnie,pozwalając sobie na zbyt śmiałe(a nawet bezczelne) uwagi pod adresem autorki postu-przy okazji-samemu robiąc tak szkolne błędy ortograficzne,że głowa mała!Zamiast więc ślęczeć przy pececie,siląc się na jadowite riposty-popracuj lepiej ze słownikiem języka polskiego!Wstyd ,aby Polak wypowiadający się na publicznym forum przedstawiał tak niski,językowy poziom -nie mówiąc już o należytym poziomie wychowania.

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

jestes smieciem

ocenił(a) film na 7
dolce8

Łaał. xD To się chłopak wysilił. Tudzież dziewczyna. No, cholera, aż mi się nie chce sprawdzać.

Bzium_3

@Bzium_3
Ja pierdole typie normalnie przyhamuj bo z takim nastawieniem skończysz bez przyjaciół czy jakichkolwiek ludzi wokół siebie. Dziewczyna tylko napisała swoje zdanie i choć się z nim całkowicie nie zgadzam nie znaczy to że mam ją oceniać na tej podstawie. Oceny czy ranking na filmwebie są i tak za przeproszeniem gówno warte więc trochę dystansu.

ocenił(a) film na 8
Bzium_3

a Ty do jakiej ' GRUPY ' się zaliczasz analfabeto ?

Bzium_3

Bzium_3 zanim zaczniesz kogoś publicznie poniżać i mieszać z błotem, to najpierw cofnij się do "zerówki" ANALFABETO...
Nie znasz podstaw języka polskiego (cyt. "grópy"), a mieć czelność i tupet obrażać innych. Wydaje mi się, czytając twoją wypowiedź, że ty nawet nie zrozumiałbyś tego filmu tępaku, dlatego wyżywasz się na innych. Nie martw się, kompleksy może nie do końca, ale na pewno choć trochę można podleczyć...

ocenił(a) film na 7
rozy3ka

Red Eye to niezłe kino akcji, wielkim minusem jest żałosna, amerykańska końcówka, jednak rzeczywiście warto zobaczyć, przez wzgląd na pierwszoplanowych aktorów, chociażby. Murphy trzyma poziom i świetnie wygląda, jak na mordercę-psychopatę, ogólnie mam dobre odczucia.

No, pomijając ten finał, nieszczęsny...

ocenił(a) film na 8
dilajt

Mnie też film powalił na kolana, jest po prostu świetny jeden z najlepszych thrilerów na świecie, choć końcówka ..

ocenił(a) film na 4
Lady_luna

końcówka godna filmów Walta Disneya. Brakowało tylko tańczącej Pandy :D

ocenił(a) film na 7
baraja_2

Taaak. Ostatnie kilka minut można bez żalu sobie odpuścić i tak właśnie każdemu radzę. Acz... charczący Cillian z długopisem w krtani powalił mnie na kolana. Absolutnie seksowne. xD

Do Red Eye mam sentyment, bo właśnie przez ten niepozorny thrillerek zwróciłam uwagę na Cilliana (świetny, młody aktor. No i przystojny, oczywiście. To ważne, nie ukrywajmy). Uczynił ten film o klasę lepszym. Chylę główkę.

rozy3ka

Film dość przewidywalny i naciągany, ale to wcale nie odbierało napięcia w odczuciu widza.
Byłam nim zaciekawiona, gdy zobaczyłam trailer na TVn'ie. I wcale się nie zawiodłam.
8/10, za te przyspieszone bicie serca.

rozy3ka

widziałaś niewiele filmów...

ale wszystko przed Tobą

ButtermadeRose

Bzium_3, podobnie jak Supernatural, jesteś frajer. dziękuję

rozy3ka

Mnie się film bardzo podobał, może arcydziełem bym go nie nazwała, ale dostał ode mnie 8/10...
A przeraża mnie to, jak ludzie są mało tolerancyjni, dziewczyna wyraziła swoją opinię, może faktycznie jej się tak spodobał, a tutaj od razu została zwyzywana, i obrażona... I to nie ona zachowuje się jak dziecko, tylko Ci, którzy nie umią tolerować, odmiennego zdania, niż ich.

rozy3ka

kto co lubi, dla jednych arcydzieło, dla innych, tak jak mi, przeciętniak

użytkownik usunięty
rozy3ka

Ten film i arcydzieło nie stoją w parze!!!
Pooglądajcie trochę filmów, a sami się przekonacie.

ocenił(a) film na 8

swietny

ocenił(a) film na 8
marcinek77

Nie jest to arcydzieło ale na pewno pomysł na film był bardzo dobry, a tak jak już ktoś kiedyś wspomniał - końcówka godna pożałowania. Choć bardziej tutaj żałuję kolesia który drze mordę w celu obrażania koleżanki. Cóż niektórzy cofają się w rozwoju i zapominają co to ludzie i kulturalne zachowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones