PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583402}

Ostatnie godziny Ziemi

Earth's Final Hours
4,1 1 036
ocen
4,1 10 1 1036
Ostatnie godziny Ziemi
powrót do forum filmu Ostatnie godziny Ziemi

ale bezsens już w pierwszych minutach filmu!!!! :-( Na łące gościowi meteor przelatuje przez klatkę piersiową robi dziurę na wylot (tak z 15cm) efekt... NIE MA ON PŁUC!! A jednak jeszcze daje radę wypowiedzieć zdanie!!
Normalnie rewelacja!!!!!!!! Która przebija rozchodzenie się dźwięku w próżni!! :-)
Oglądam dalej!!!! ;-)

aveweb

Haha mnie tez ten moment rozwalil :)

ocenił(a) film na 1
aveweb

zgadzam się, beznadzieja!

aveweb

Burza słoneczna pali ludzi na ziemi, a satelity i telefony działają dalej. ABSUD.

aveweb

prawie komedia... o braku serca nie wspomne xD

aveweb

Cała ta plazma, czy (co toto jest) jest dość wybiórcza... wali po ludziach, samochodach i innych takich, wszystko się dość efektownie w świetliki zamienia (sorry, takie odniosłam wrażenie), ale strategicznej szopy z bodajże blachy nie ruszyło za pierona... druga sprawa...po Ziemi to ta burza tłukła, ale satelity śmigały sobie w najlepsze, łączność nie padła i według mnie najlepsze w tym wszystkim- świat wariuje, a wszystko w rękach dwóch małolatów, którzy nie wiadomo skąd potrafią sterować satelitami, ustalić ich pozycję i ocalić ludzkość przed końcem, podczas gdy zapewne kartkówka z matematyki ich przerasta...
No podziwiam młodzież...zdolne bestie. Pamiętam jak na studiach los mnie pokarał ustaleniem pozycji satelity GPS względem czegośtam i było przy tym sporo liczenia, a świata pod obstrzałem plazmy i wpienionych agentów nie musiałam ratować...

ocenił(a) film na 3
aveweb

A kobitka jak refren powtarza "Spójrzcie na Słonce..." . No i widziałem, że zadzierają głowy, by... patrzeć?

aveweb

Dialogi :
1. "To nie jest film..."

2. "System oparty na dyskietkach" (w filmie minimalnie inaczej to powiedział i brzmiało śmiesznie gdy wypowiadał je "specjalista od komputerów") , nie może używać bo nie ma dyskietki czy jakoś tak, co to w ogóle jest system oparty na dyskietkach xD
Całość chyba miała jak zwykle ogłupić widza i wmówić , że dyskietki już dawno przestały istnieć co miało podkreślić ich " postęp technologiczny", szkoda tylko że "specjalistą" został ktoś z mózgiem orangutana.

3. Ten dzieciak to kolejny "geniusz" , włamuje się w milisekundę do każdego systemu ale znajdują go jakby miał w dupie GPS. Chyba za każdym razem zostawiał im wskazówki gdzie aktualnie przebywa.

Gdybym miał wypisać wszystkie zabawne sceny zeszło by trochę więc sobie daruję.

Plusem tego filmu był Robert Knepper, może był czas że go nie lubiłem ale przyzwyczaiłem się do tego aktora.

Na razie nie wystawię oceny bo mam kiepski dzień i mam ochotę dać 1 a jednak nie zasłużył na to by porównywać go z innymi prawdziwymi crapami. Tu przynajmniej był ciekawy efekt światła wyskakującego z dziury, pewnie z drugiej strony zaświecili latarką xD

ocenił(a) film na 6
aveweb

Gdzie tam widziałeś dziurę na wylot? Mocno go szarpnęło, ale bez przesady ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones