PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630355}

Marley i ja: Szczenięce lata

Marley & Me: The Puppy Years
6,5 4 076
ocen
6,5 10 1 4076
Marley i ja: Szczenięce lata
powrót do forum filmu Marley i ja: Szczenięce lata

Oglądając wcześniej film "Marley i ja" który zdecydowanie mi się podobał oczekiwałam czegoś na podobnym poziomie, a już na pewno w podobnym klimacie, typie i bardzo się rozczarowałam. Film jest czymś kompletnie innym, podobieństw praktycznie jest pozbawiony. Domyślam się, że wiele osób zabierało się za oglądanie tego filmu z podobnym nastawieniem, więc w związku z tym odradzam, bo prócz tego ogólnie film też jest kiepski. Wynika to z dość wysokiego poziomu infantylności i mam wrażenie nastawieniu tylko na bardzo młodych odbiorców.

ocenił(a) film na 3
uwieziona

Jestem tego samego zdania, podobnie nastawiłam się do oglądania tego filmu i niestety wyłączyłam po około 10 minutach oglądania, ze względu na to, iż nie dałam rady...

Aniash90

Nie dziwę się. Pozdrawiam i życzę Nam większego szczęścia na przyszłość z filmami;)

ocenił(a) film na 4
uwieziona

Nic dodać, nic ująć. Powiem szczerze, że ogromne rozczarowanie, a co do "Marley i ja" to szczerze polecam :)

uwieziona

o_O szkoda trochę :( ale przy najmniej już wiem, że nie muszę go oglądać...

ocenił(a) film na 2
uwieziona

Gdy widzę gadające zwierzęta ocena może być tylko jedna - mierna.

ocenił(a) film na 4
Boskigrom

Drogi Boski Gromie, może nie do końca. Zdarzały się filmy na dużo wyższym poziomie, np. "Psim tropem do domu" czy nawet "Ultrapies". Były o całe niebo lepsze niż ten film. Tutaj niestety próba nieudana - parę śmiesznych momentów, a przez większość filmu nuda...

ocenił(a) film na 3
uwieziona

Zgadzam się. Nawet nie ma porównania. Film słaby nawet jak na kino familijne z gadającymi psami. Wtórne powielenie utartych schematów, do tego bez żadnego dowcipu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones