PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549771}

Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach

Justice League: Crisis on Two Earths
6,7 4 322
oceny
6,7 10 1 4322
Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach

Genialny

ocenił(a) film na 10

Jestem świeżo po obejrzeniu tego filmu. Wprawdzie znacznie różnił się od swojego komiksowego pierwowzoru(może to i lepiej bo zapewniło to powiew świeżości) ale ogólnie wrażenia są bardzo dobre. Rewelacyjna kreska wzbogacona o brutalność której w komiksie nie brakowało. Mam nadzieję, że kolejne animacje spod marki DC w szczególności "Batman: Under the Red Hood" będą trzymały równie wysoki poziom.

ocenił(a) film na 10
Replo

i jeszcze te intro z niesamowitą muzyka http://www.youtube.com/watch?v=P0xYEPLqBq8 :)

ocenił(a) film na 7
deadpool11

Ja dziś obejrzałem film i przeczytałem komiks. Komiks dużo ciekawszy. Chociaż w filmie wiele fajnych wątków. Ogólnie nie przepadam za DC, ale ich filmy animowane maltretują Marvela. Dlaczego Marvel nie stara się zrobić dobrego filmu animowanego?

ocenił(a) film na 9
TomaszO1983

Jedynym dobrym animowanym filmem Marvela jest wg. mnie Hulk vs Wolverine. Hulk vs Thor nie oglądałem ale za to oglądałem "Ultimate Avengers 1 i 2 ...szkoda słów

ocenił(a) film na 7
jangru1804

Wolverine nie oglądałem, ale widziałem Thora, słabizna. Fabuła na poziomie filmu dla 10 latków. Rozumiem, że każdą produkcją komiksową, prawie każdą, producenci starają się trafić do dzieciaków, ale przecież można się bardziej wysilić i rozszerzyć grupę odbiorców. Młodzież nie jest tak głupia i można zrobić film na jakimś tam poziomie, który spodoba się fanom, i nie tylko, w różnym wieku. Moim zdaniem tak robi od jakiegoś czasu DC, i uważam, że wychowali sobie sporą rzeszę fanów betonowego Supermana, między innymi dzięki dobrym kreskówkom, który stał się gwiazdą i zarobił dużo. Podobnie z nietoperzem. Udało się, bo podeszli do sprawy poważnie. Nastolatkowie byli zachwyceni Batmanami i Supermanem, a starszym się też podobało. To co zrobił z Spideyem Raimi, to jakiś dramat, a to postać z dużo większym potencjałem niż Clark Kent.
Brawa dla DC :)

ocenił(a) film na 7
TomaszO1983

Raimi z urokiem pługa śnieżnego maltretuje gry i komiksy
a ludzie mu na to pozwalają ...

ocenił(a) film na 7
Seth126

Film dobry nie bez powodu gra injustice goods among us zrobiono w podobnym klimacie, chętnie zobaczył bym teraz porządną wersje kinową justice league nawiązującą do alternatywnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
Master_30

Grze Injustice bliżej jest do odcinka kreskówki "Liga Sprawiedliwych" p.t. "A better world" gdzie Liga Sprawiedliwych wyeliminowała przestępczość i prowadzi dyktaturę na swojej ziemii.

ocenił(a) film na 9
Replo

Mam pytanie: Gdzie mogę dostać komiks JLA: Earth 2 ?

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

W Łódzkim Centrum Komiksu i w Antykwariatach nie ma. W Internecie wcale nie lepiej.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Jest jakaś strona?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones