PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519960}

Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover Part II
6,9 317 504
oceny
6,9 10 1 317504
5,4 23
oceny krytyków
Kac Vegas w Bangkoku
powrót do forum filmu Kac Vegas w Bangkoku

O dziwo jestem nastolatkiem, bo mam dopiero 18 lat. Ale jak widzę ludzi oceniających ten film
na 10 i komentujących w stylu "Najlepsza komedia jaką widziałem/am" itp. to nie dowierzam.
Sam oceniłem film na 7, bo jest to dosyć przyjemny film, kilka razy się pośmiałem ale co poza
tym? Czym wyróżnia się spośród setek innych komedii które teraz wychodzą? Wydaje mi się,
że osoby oceniające Kac Vegas 2 na dziesiątkę i tak zachwycające się nim, oglądając ten film
musiały być pod wpływem lub są to takie prymitywy, które uśmieją się nawet z tego jak facet
zje swoją kupę. Może się starzeję...

ocenił(a) film na 7
kamil0071

Film to takie American Pie z dorosłymi w rolach głównych. Można się trochę pośmiać, ale z tymi zachwytami to drobna przesada.
A tak swoją drogą, to o wiele dziwniejsze by było, gdybyś był nastolatkiem i miał np. 30 lat.:>

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

Fakt, dziwnie to zabrzmiało ;)

ocenił(a) film na 7
kamil0071

Wyrażanie swojej opini o filmie to jedno a obrażanie innych to już przesada- mogłeś zachować dla siebie to zdanie o prymitywach.

ocenił(a) film na 7
kamil0071

"Może się starzeję"
Po avatarze widac, ze napewno ;)
Poza tym, troche luzu wrzuc.

ocenił(a) film na 7
prostelinie

Po latach przepraszam za ten beznadziejny komentarz ;)

kamil0071

Witaj w klubie HEHE :D :>

Sexi_Amanda_Lee_Rogers

Ja nie zmieniłem zdania na temat tego filmu w przeciwienstwie do ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones