PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5959}
6,6 6 046
ocen
6,6 10 1 6046
6,8 5
ocen krytyków
Gry uliczne
powrót do forum filmu Gry uliczne
dzieckodiuny

mniej więcejrok temu oglądałem właśnie na TVN...

kacper_1

taaa w Smoleńsku był zamach, Rydzyk jest uczciwy, brat Michnika to polski patriota, a Zientarski jest chory psychicznie i niesłusznie go skazali. RydzykTV nigdy nie zajmie się pedofilią w kościele a tvn nigdy nie puści filmu o tzw rozliczeniu czerwonej hołoty. Ale sprawdziłem i jakoś dziwnie nie ma emisji na tvn tego filmu, przypadek?

dzieckodiuny

Po pierwsze wszyscy patrioci i ludzie, którzy nie mają zbytniego pojęcia i rozeznania w "tym" temacie (a takich jest wieeeeelu) powinni wiedzieć jedno, Polska po 89' zmieniła swój ustrój polityczny ale nie zmieniła polityków i ludzi pracujących dla poprzedniej władzy. Tak w skrócie to nie wiele różni się PRL od naszej "wolnej" rzeczywistości, a film to w miarę sprawnie ukazuje. Był burdel , jest i będzie.
A jeśli chodzi o Smoleńsk to gdyby wrak wrócił do Polski wybuchła by wojna (i kilka osób przejrzałoby na oczy), ale nie wróci.

ocenił(a) film na 8
qrara78

Niby czemu miałaby wybuchnąć wojna w razie powrotu wraku ? Przecież to była katastrofa, a nie zamach.

qrara78

No i starzy ubecy, którzy opanowali TVP Kulturę (może zdobyli ją szturmem?) nadają go dziś o 21:10. Jak znam życie i TVP Kulturę, poleci jeszcze z 5-6 razy, raz na miesiąc. Jeśli masz DVB-T i pendrive możesz sobie go nagrać i odtwarzać nw dowolnym czasie.
Naprawdę żałuję, że nadepnąłem na Twój pesymizm. Może jednak rozkwitnie przy innym polskim filmie?

ocenił(a) film na 10
dzieckodiuny

ZA czasów PiSu TVN zrobił właśnie dokument 3 kumpli - i przed obejrzeniem Gier Ulicznych, młodzież powinna obejrzeć 3 kumpli. Bo ostatnio kuzyn twierdził, że fabuła Gier jakaś taka niezrozumiała i pokręcona. A przecież to samo życie...

ocenił(a) film na 7
aliveinchains

To prawda "Trzech kumpli" wyjaśnia wszystko od początku do końca i jest to dobre wprowadzenie do "Gier ulicznych".

dzieckodiuny

Chyba jednak potrzebujesz więcej "Przyprawy"... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones