PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94179}
5,7 166
ocen
5,7 10 1 166
Człowiek, który lubił latać
powrót do forum filmu Człowiek, który lubił latać

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś mógłby mi napisać jak ten film się zakończył, bo niestety nie mogłam obejrzeć go do końca. Skończyłam na tym jak syn przyjechał na lotnisko i widział jak jego ojciec całuje się z hawajską żoną, a potem szuka samochodu, ale nie może go znaleźć. Dzięki :)

shadow_87

UWAGA UWAGA UWAGA Zakończenie filmu UWAGA UWAGA UWAGA
Potem Nick jeździ od jednej żony do drugiej i trzeciej, bo wszystkie są akurat w Dallas. Eric (syn Nicka) mówi mamie, że widział Nicka z jakąś kobietą na lotnicku. Wtedy ona (JoBeth) idzie do drugiej żony Nicka i mówi jej, że obie poślubiły tego samego mężczyznę. Mówi jej też, że Eric widział ją z Nickiem dziś na lotnisku. Kiedy tamta mówi, że nie była na lotnisku, dochodzą do wniosku, że Nick ma jeszcze jedną kobietę i wtedy JoBeth ma atak serca. Alison (druga żona Nicka) odwozi ją do szpitala i tam spotyka Nicka, który dowiedział się o zawale JoBeth. Mówi mu, że o wszystkim wie. W międzyczasie Miriam (żona z Hawajów) też dowiaduje się o Jobeth i gdy przyjeżdża do szpitala jest po raz kolejny zaskoczona, widząc Alison, która również przedstawia się jako żona Nicka... Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, bo JoBeth, Alison i Miriam odchodzą od Nicka, on zostaje sam (ale jak wspomina narrator, na końcu ponownie się żeni, ale już z jedną kobietą)...
To by było na tyle ;)

ocenił(a) film na 7
Lady_Maroon

bardzo dziękuję za informację :) już wszystko wiem. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones