PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693944}

Batman: Atak na Arkham

Batman: Assault on Arkham
7,2 9 638
ocen
7,2 10 1 9638
6,7 3
oceny krytyków
Batman: Atak na Arkham
powrót do forum filmu Batman: Atak na Arkham

Animacja mi się bardzo podobała, nie dawno ją oglądnąłem i zamierzam wypisać plusy produkcji i napisać o moich nadziejach na 2-gą część.

Plus pierwszy: Druga strona barykady, animacja bardzo mi się podobała z tego względu że właściwie nie opowiada o Batmanie a o drużynie złoczyńców atakującą Arkham, to bardzo ciekawy zabieg ponad to działa. Postacie mimo że złe są całkiem przyjemne (Harley jest świetna! Ale bez Jokera, bardziej). Przyłapałem się na tym że kibicuje im podczas walki z Batmanem oraz podczas ucieczki.

Plus drugi: Postacie które są świetne Harley oraz Deadshot podobali mi się najbardziej, polubiłem również Shark Kinga (Jedyna postać której śmierć mnie bolała). Kapitan Bumerang, Black Spider oraz Killer Frost nie zyskali mojej sympatii ale też byli całkiem w porządku stworzeni, KGBeast wydawał mi się ciekawy jednak za mało go jest by go polubuć . Jest również Joker który jest jak zawsze świetny jednak w tej animacji poczułem do niego niechęć przez to jak traktuje Harley (Lecz kiedy mówimy o Jokerze wywoływanie niechęci jest plusem)

Plus trzeci: Postać Harley Quinn która mi niesamowicie przypadła do gustu. Najpierw obawiałem się że bez Jokera może nie zadziałać ale jednak bez niego ta wariatka jest o wiele bardziej ciekawa. Jej zachowanie oraz styl mówienia jest świetny ("Yatzzy" brzmi genialnie).

To wszystkie plusy, mało ich wy ilości ale są dużymi kawałkami animacji.
Teraz mała informacja. Z chęcią zobaczyłbym część drugą (ale już pod tytułem "Suicide Squad") gdyby miała powstać. Teraz chciałbym napisać które postacie chciałbym zobaczyć w nowym składzie:

Deadshot oraz Harley Quinn, bo to moi faworyci z tej części

Catwoman jako drugi kobieca postać w ekipie (Poison Ovy też by była dobra ale trochę nie pasuje mi do obrazka)

Killer Croc jako zamiennik King Sharka (Bane też byłby fajny ale on nie ma tej zwierzęcości Croca, mógłby być również Clayface który przydałby się taktycznie)

Deadstroke bo to fajna postać oraz mógłby konkurować o szefostwo z Deadshotem

Firefly albo Copperhead bo po prostu chciałbym zobaczyć te postacie

Możecie zaprezentować własną listę postaci

MarvelmoviePL

Jeśli chcesz zobaczyć dalsze losy sięgnij po grę Batman: Arkham Asylum, Atak na Arkham to prequel gry ;]'

ocenił(a) film na 10
ElTabasco

Dawno przeszedłem tę grę, ale chciałbym zobaczyć w jakiejś animacji kolejne przygody Suicide Squad'u

MarvelmoviePL

Powstaje film Suicide Squad (2016) i jest już obsada ;] Może być ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones