PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013944}

Bękart

Bastarden
7,6 8 059
ocen
7,6 10 1 8059
7,4 32
oceny krytyków
Bękart
powrót do forum filmu Bękart

Fajne ogladadlo. Troche walki dobra ze zlem, troche romansu, slusznosci klasowej zamaszystych kadrow jutlandzkich wrzosowisk jak w Wichrowych Wzgorzach i obiekt westchnien chyba wszystkich kobiet i nie tylko-Mads Mikelsen . Podpisal jaki pakt diabelski bo 58 lat a ciagle to powloczyste spojrzenie ma powalajaca sile razenia. Daje 6/10 ale to jest film bardzo przyjazny dla widzow.

ocenił(a) film na 8
seamek

A jednak ma spore szanse na nominację, chociaż dystrybutor tego filmu w Polsce ewidentnie w to nie wierzy.

ocenił(a) film na 6
xManilax

Nominacje ma ale na zwyciestwo chyba nie. Tam jest The Zone of Interest i wyglada na faworyta.No i opadajace liscie ...
Ja bardziej o takiej ogolnej jakosci jak dla mnie myslalem. Ale powtorze sie- to jest latwe ogladanie .

ocenił(a) film na 8
xManilax

Kogo obchodzi czy to oscarowy film ? ;) Nikogo, myślę, że twórców też ani trochę. Oscary już dawno straciły na wartości, a skoro w filmie nie ma ani jednego czy to wątku LGBT czy czarnoskórego aktora to wiadomo, że nagrody by nie zdobył ;) Najważniejsze, że jest to wspaniałe kino :)

ocenił(a) film na 8
seamek

Dawno nie widziałem tak dobrego filmu, w 2023 nic lepszego nie widziałem. The Zone of Interest może i wygra, ale nie dlatego że jest lepszy, ale wiadomo holokaust.

seamek

Dlaczego świąteczny?

ocenił(a) film na 6
EJanczul

W wielu krajach wszedl do kin w czasie przedswiatecznym w sensie bozonarodzeniowym a do tego to jest taka epicka opowiesc . Nie chce spojlerowac ale nadajaca sie na czas rodzinnego wlasnie swiatecznego ogladania :)).

seamek

nie zgodzę się.. jakbyś pisał o innym filmie. ja po seansie byłam przygnębiona i jestem wciąż kilka dni później, myśląc o tej historii, a chyba nie tego oczekujemy podczas rodzinnego świątecznego oglądania.

anomia_to

Dosłownie, chłop stracił prawie wszystko, no ale dobry na święta, bo pokazuje co ważne w życiu :')

seamek

Ja. C Oscary przecież one dawno nie są rzetelne. A jaki film to oscarwoy barbi?

seamek

Nie oscarowy, bo jest o Duńczykach a nie o innym narodzie?

ministerfinansow

Bo nie był wystarczający, plus taki niby historyczny a co druga osoba popylała sobie w niebieskich ubraniach, gdzie to był najdroższy barwnik ;_; no ale przynajmniej ładnie wyglądało na ekranie, co nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones