PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013944}

Bękart

Bastarden
7,6 7 845
ocen
7,6 10 1 7845
7,4 32
oceny krytyków
Bękart
powrót do forum filmu Bękart

Czego chcieć więcej? Brakuje mi takiego kina, gdzie jest ciekawa opowieść, losy bohaterów wzbudzają emocje, film ma coś do powiedzenia, a gra aktorska zachwyca. Chcę więcej.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Tak, to było piękne przeżycie. I gdzie taką marną diunę 2 porównywać do takiego arcydzieła...Nie godzi się. To właśnie dla takich filmów chodzę do kina.

ocenił(a) film na 8
ekwi

Diuna 2 też wspaniała

ocenił(a) film na 8
Agatonik

W żadnym calu i w najmniejszym stopniu. Przysypiałem na seansie 4d. Diuna 3 do obejrzenia tylko w tv za 4-5 lat na któreś święta.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Dobrze się to oglądało, ciekawa historia, dobrze opowiedziana, choć dla mnie w niektôrych momentach nieco ckliwa i przesłodzona. Ale jako całość naprawdę kawał solidnego europejskiego kina z genialnym Madsen Mikkelsenem. Film klimatem i tematyką nieco przypominający estońską produkcję "Prawda i sprawiedliwość" (Tõde ja õigus) z 2019 roku, która wywarła na mnie spore wrażenie. W przypadku "Bękarta" może nie było zachwytu, ale to z pewnością film godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones