PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013300}
7,3 33 587
ocen
7,3 10 1 33587
7,9 56
ocen krytyków
Aftersun
powrót do forum filmu Aftersun

Miałam bardzo dziwną reakcję na ten film. W kinie na dłuższą chwilę po zakończeniu nastała cisza. Z zaskoczeniem zobaczyłam dziewczynę mocno wtuloną w chłopaka, która bardzo płakała. Ja w zasadzie nie czułam zbyt wiele, ale przez cały seans byłam jak zahipnotyzowana. Przez całą drogę do domu nie chciało mi się za bardzo omawiać seansu, jak nigdy. Minęła godzina i tak po prostu się rozpłakałam. Jakby film układał się w głowie i dopiero dotarł, mimo że wiedziałam od razu co stało się z bohaterem. Zapamiętam ten film na bardzo długo. I z przyjemnością czekam na kolejne role Paula, jest wspaniały, niezwykle naturalny.

ocenił(a) film na 8
Aleksandra4555

We mnie ten film siedzi wciąż, obraz pogrążającego się w depresji ojca, i ta końcówka.

ocenił(a) film na 7
Aleksandra4555

nie tylko ty tak miałaś . film obejrzałem rano a dopiero wieczorem sceny filmu powróciły do mnie z podwójną mocą.

ocenił(a) film na 7
Aleksandra4555

A co się stało z głównym bohaterem na koniec ? ;).

Aleksandra4555

Miałem dokładnie to samo, oczekiwałem że na końcu zostanie nam coś dobitnie pokazane i będzie jakaś pojedyncza mocna scena, ale to się nie stało. Kiedy pojawiły się napisy końcowe to pierwsza myśl o nim to że ogólnie rzecz biorąc był trochę nudny i momentami męczący, ale oglądało się przyjemnie... aczkolwiek czuć było że jest tam ukryta głębsza warstwa psychologiczna bohatera zmagającego się z depresją i dopiero po jakimś czasie kiedy skończyłem go oglądać to przeanalizowałem go sobie jeszcze raz w głowie i uświadomiłem co oznaczała końcówka, co stało się z ojcem i że były to ich ostatnie wspólne wakacje - poczułem jakby coś mnie mocno uderzyło. Nie jest to film perfekcyjny, ale kiedy się go zrozumie to zostaje w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones