PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000963}

Życie przestępcze 1984-2020

Life of Crime 1984-2020
8,0 2 933
oceny
8,0 10 1 2933
8,2 5
ocen krytyków
Życie przestępcze 1984 2020
powrót do forum filmu Życie przestępcze 1984-2020

Mocniejszy niż horrory, przerażająco bolesny. Dla mnie absolutna topka filmów jakie kiedykolwiek oglądałem. Zero pójścia na łatwiznę, brutalność obrazu aż bije po oczach - widoki zniszczonych ćpaniem i Hiv ciał, zwłoki w zaawansowanym rozkładzie, no i przechodzimy w pewnym momencie do sytuacji, kiedy łapiemy nadzieję, że ta dziewczyna, którą sprzedawała swoje ciało by mieć na ćpanie, która była zdemolowana przez życie, nagle daje sobie radę, wyciąga innych z nałogu JEDNAK SIĘ MOŻE KOMUŚ UDAĆ. I to przez wiele, wiele lat. I może nawet zostać człowiekiem roku w newark

a jednak nie. a jednak film na koniec daje nam maksymalnie po mordzie.

ocenił(a) film na 10
rokosz_2

proszę administrację o dodanie spoiler, gumkowałem przekleństwa i w drugiej wersji nie przeszło mi zaznaczenie spoilera

ocenił(a) film na 9
rokosz_2

Po mordzie? ja myślę że to był potężny kop w jaja bez ostrzezenia!

EM_DZI

Zgon nie na covid a przez covid. Nie macie pojęcia ile ludzi przez to sie rozwaliło. Dziwne co? O tym sie nie mówiło w telewizji bo covid ważniejszy.

ocenił(a) film na 9
skrzeq_1230

Co ty marudzisz chłopie Fakt jest taki że nie żyją

ocenił(a) film na 9
skrzeq_1230

Przez covid siedziala w domu i kupila sobie działkę po której wykorkowala więc nie na covid... Załóż majtki na twarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones